We use 'cookies' in order to provide you with a better experience. By using our services, you agree to our use of cookies. (Learn More about Cookies) Close

Match Betting - 90 Mins

Thu 25 May
Time Match 1 X 2
09:00
SKA Energia Khabarovsk v Gazovik Orenburg RUS Premier
11/4 2/1 11/10 14
10:00
FC Djursholm U19 v GIF Sundsvall U19 SWE U19 League
21/20 29/10 7/4 14
10:45
SV Eintracht Trier v TuS Koblenz GER German Cup
21/10 12/5 13/10 50
10:45
1. FC Magdeburg v VfB Germania Halberstadt GER German Cup
2/5 4/1 13/2 1
10:45
Energie Cottbus v FSV Luckenwalde GER German Cup
1/4 5/1 12/1 50
10:45
FC Rot-Weiss Erfurt v Wacker Nordhausen GER German Cup
9/20 33/10 6/1 50
11:00
Halmstads BK U19 v Lunds BK U19 SWE U19 League
1/1 29/10 9/5 14
11:00
New Zealand U20 v Honduras U20 U20 World Cup
4/1 14/5 7/10 32
11:00
Senegal U20 v USA U20 U20 World Cup
5/4 5/2 85/40 33
11:00
Elfsborg U19 v Falkenbergs FF U19 SWE U19 League
2/5 19/5 17/4 14
11:00
Sparta Prague U21 v Trinec U21 CZE U21 League
2/7 9/2 15/2 1
11:30
Home United FC v DPMM FC SIN S League
9/20 16/5 21/4 1
11:30
Hougang United FC v Tampines Rovers SIN S League
23/10 5/2 1/1 1
12:00
Dalum v B 93 DEN Division 2
9/4 5/2 1/1 32
12:00
Skiljebo v Karlslunds IF HFK SWE Division 2
1/1 5/2 12/5 13
12:00
Brabrand IF v Marienlyst DEN Division 2
3/4 13/5 27/10 32
12:00
Vittsjo GIK (W) v Djurgardens IF DFF (W) SWE Damallsvenskan
11/10 12/5 21/10 33
12:00
Valbo FF v Bodens BK SWE Division 2
29/10 11/4 4/5 13
12:00
Eskilsminne IF v Vinbergs IF SWE Division 2
7/10 31/10 3/1 13
12:30
FK Yenisey Krasnoyarsk v Arsenal Tula RUS Premier
13/8 19/10 15/8 14
12:30
Sodertalje FK v Varmbols FC SWE Division 2
11/20 17/5 15/4 14
12:45
VfL Osnabruck v Luneburg GER Regional Cup
4/11 17/5 7/1 32
12:45
Wacker Burghausen v FC Schweinfurt 05 GER Regional Cup
7/5 12/5 17/10 33
13:00
Hoganas BK v Assyriska Turabdin IK SWE Division 2
7/10 16/5 3/1 14
13:00
Nosta Novotroitsk v FK Chelyabinsk RUS Division 2
9/5 9/4 13/10 1
13:00
Hammarby IF (W) v Limhamn Bunkeflo (W) SWE Damallsvenskan
23/20 12/5 2/1 32
13:00
Greve IF v Avarta DEN Division 2
4/1 3/1 4/7 32
13:00
Fremad v Kolding IF DEN Division 2
11/4 13/5 5/6 32
13:00
Thisted FC v Bronshoj DEN Division 2
8/13 3/1 17/5 32
13:00
Nybro v Kvarnby IK SWE Division 2
13/10 5/2 9/5 13
13:00
Kjellerup IF v Hvidovre IF DEN Division 2
29/20 12/5 8/5 33
14:00
Gaellivare Malmberget v Soderhamns FF SWE Division 2
3/5 17/5 17/5 14
14:00
Zenit Izhevsk v Volga Ulyanovsk RUS Division 2
1/2 11/4 5/1 1
14:00
Leiknir Reykjavik v Leiknir Faskrudsfjordur ICE Division 1
4/7 3/1 15/4 32
14:00
AC Oulu v Grankulla IFK FIN Ykkonen
8/15 3/1 21/4 35
14:00
Gamla Upsala SK v Eskilstuna City FK SWE Division 2
11/10 27/10 2/1 13
14:00
Pepo v MiPK FIN Kakkonen
9/10 14/5 23/10 32
14:00
Motala AIF FK v FC Linkoping City SWE Division 2
11/4 29/10 4/5 14
14:00
Basel v FC Sion SWI Swiss Cup
7/10 5/2 31/10 33
14:00
Skovde AIK v Oskarshamns AIK SWE Division 1
11/8 12/5 7/4 33
14:00
IF Sylvia v Varmdo IF SWE Division 2
20/23 14/5 5/2 13
14:00
Shakhtar Donetsk U21 v Dinamo Kiev U21 UKR U21 League
8/5 11/5 11/8 13
14:00
Skelleftea FF v Pitea SWE Division 2
17/20 29/10 5/2 13
14:00
FF Jaro v FC Honka FIN Ykkonen
9/5 23/10 6/4 35
14:30
SCR Altach v SV Ried AUT Bundesliga
1/1 13/5 5/2 41
14:30
SV Mattersburg v Rapid Vienna AUT Bundesliga
13/8 5/2 31/20 41
14:30
SK Sturm Graz v Admira AUT Bundesliga
4/7 16/5 22/5 40
14:30
Austria Vienna v Red Bull Salzburg AUT Bundesliga
85/40 13/5 23/20 40
14:30
SKN ST. Polten v Wolfsberger AC AUT Bundesliga
6/5 23/10 23/10 40
15:00
Karlbergs BK v Stromsbergs IF SWE Division 2
4/9 33/10 11/2 14
15:00
Bethlehem Steel v Charleston Battery USL 1
18/5 13/5 4/6 33
15:00
BK Karlstad v IK Gauthiod SWE Division 2
9/20 15/4 9/2 14
15:00
Rot-Weiss Essen v MSV Duisburg GER Regional Cup
85/40 9/4 6/5 32
15:00
Syzran-2003 v Lada Tolyatti RUS Division 2
4/7 11/4 4/1 1
15:00
Petrojet v Enppi EGY Premier, Egypt
19/20 15/8 19/5 32
15:00
FC Copenhagen v Brondby IF DEN Danish Cup
3/4 5/2 15/4 32
15:30
KAMAZ Naberezhnye Chelny v Volga Olimpiets Nizhniy Novgorod RUS Division 2
5/1 11/4 1/2 1
16:00
GKS Tychy 71 v Wisla Pulawy POL I Liga
7/10 11/4 19/5 32
16:00
Asker v Stabaek IF NOR Norwegian Cup
6/1 9/2 2/7 14
16:00
Egersund v Viking Stavanger NOR Norwegian Cup
6/1 18/5 4/11 13
16:00
Giresunspor v Eskisehirspor TUR 1.Lig
7/5 11/5 2/1 32
16:00
Kalev Tallinn v JK Rakvere Tarvas EST Esiliiga
10/11 14/5 2/1 14
16:00
Chabab Atlas Khenifra v Olympique Khouribga MOR Super League , Morocco
13/10 9/5 12/5 32
16:00
Nybergsund v Kongsvinger NOR Norwegian Cup
3/1 31/10 13/20 14
16:00
RCA Raja Casablanca v Difaa El Jadida MOR Super League , Morocco
21/20 7/4 16/5 1
16:00
FK Arendal v Notodden NOR Norwegian Cup
13/20 3/1 31/10 13
16:15
Al Qadsia v Khaitan KUW Kuwait League
1/20 15/2 19/1 1
16:15
Al-Fahaheel v Al-sahel KUW Kuwait League
20/23 11/4 85/40 1
16:15
Al-salmiyah v Al Kuwait SC KUW Kuwait League
21/2 5/1 2/13 1
16:30
NAC Breda v NEC Nijmegen NED Jupiler League
29/20 23/10 9/5 36
17:00
Kristanstads (W) v Pitea IF (W) SWE Damallsvenskan
2/1 5/2 11/10 33
17:00
Orgryte v IFK Varnamo SWE Superettan
6/5 5/2 85/40 40
17:00
FC Rosengard (W) v Kif Orebro Dff (W) SWE Damallsvenskan
1/10 7/1 17/1 32
17:00
FC Sheriff Tiraspol v FC Zaria Balti MOL Moldova Cup
8/15 27/10 4/1 33
17:30
FC Botosani v CSMS Iasi ROM Divizia A
4/5 12/5 18/5 32
17:30
Wadi Degla FC v Ismailia EGY Premier, Egypt
23/10 9/5 29/20 32
17:45
MVV Maastricht v Roda JC Kerkrade NED Jupiler League
29/20 9/4 15/8 36
17:45
Maccabi Tel Aviv v Bnei Yehuda ISR Israel State Cup
2/7 18/5 17/2 13
18:00
Man City (W) v Chelsea (W) ENG Super League - Women
23/20 9/4 15/8 33
18:00
Irt Itihad De Tanger v FAR Rabat MOR Super League , Morocco
29/20 7/4 85/40 32
18:30
Goztepe v Boluspor TUR 1.Lig
11/10 12/5 12/5 32
18:30
Wolfsburg v Eintracht Braunschweig GER Bundesliga
4/7 31/10 21/4 69
18:45
Troyes v Lorient FRA Division 1
15/8 9/4 8/5 69
18:45
AZ v FC Utrecht NED Eredivisie
21/20 11/4 12/5 54
18:45
Dundee United v Hamilton SCO Premier
6/5 12/5 12/5 69
19:15
Keflavik v UMF Selfoss ICE Division 1
5/6 5/2 27/10 33