We use 'cookies' in order to provide you with a better experience. By using our services, you agree to our use of cookies. (Learn More about Cookies) Close

90 Mins

Wed 22 Feb
Time Match 1 X 2
19:45
Lewes v Dorking Wanderers ENG Ryman Division One
10/3 7/2 23/10 28
19:45
FC Porto v Juventus Champions League
13/2 19/5 11/2 139
19:45
Sevilla v Leicester City Champions League
21/10 11/2 13/1 144
19:45
Cray Wanderers v Tooting and Mitcham ENG Ryman Division One
22/5 15/4 9/5 29
19:45
Glentoran (R) v Cliftonville Olympic (R) NIR Reserve League
5/2 18/5 9/5 29
19:45
Hibernian v Hearts SCO Scottish FA Cup 2016/17
4/1 18/5 5/1 115
19:45
Leatherhead v AFC Sudbury ENG Ryman Premier Division
29/10 7/2 7/2 32
19:45
Coleraine (R) v Ballymena United (R) NIR Reserve League
11/2 19/4 19/20 29
20:00
Bristol City v Fulham ENG League Championship
18/5 17/5 19/5 127
20:00
RB Brasil v Novorizontino BRA Brasilian Paulista
4/1 18/5 11/2 65
20:00
Sao Bernardo v Mirassol SP BRA Brasilian Paulista
9/2 18/5 17/4 65
20:15
Atletico Huila v Atletico Bucaramanga COL Primera A
17/4 15/4 6/1 32
20:30
UTC Cajamarca v Dep. Municipal PER Torneo de Verano
31/10 17/4 17/2 32
20:30
Comerciantes Unidos v Alianza Lima PER Torneo de Verano
17/5 15/4 13/2 32
22:15
San Jose (Bol) v Real Potosi BOL Bolivia Primera
23/10 4/1 13/2 32
22:15
Globo FC RN v ABC Natal BRA Campeanato Potiguar
11/2 18/5 15/4 32
22:30
Ferroviaria SP v Santo Andre BRA Brasilian Paulista
15/4 4/1 8/1 32
22:30
CA Linense v Ponte Preta BRA Brasilian Paulista
13/2 19/5 16/5 32
22:30
EC Vitoria v Bragantino BRA Copa De Brazil
11/5 6/1 17/1 33
22:30
El Salvador U20 v Bermuda U20 U20 CONCACAF Championship
85/40 7/1 22/1 32
22:30
Esporte Clube Internacional SC v Joinville BRA Campeonato Catarinense
22/5 18/5 19/4 28
22:30
Criciuma SC v AE Altos BRA Copa De Brazil
5/2 19/5 13/2 33
22:30
Ceara CE v Flamengo BRA Primeira Liga
19/5 18/5 11/2 32
22:30
Botafogo SP v Audax SP BRA Brasilian Paulista
9/2 15/4 11/2 32
22:30
Juazeirense BA v Sampaio Correa Ma BRA U20 Copa Do Nordeste
17/4 7/2 4/1 28
22:30
Portuguesa v Boavista (bra) BRA Copa De Brazil
9/2 18/5 19/4 32
Thu 23 Feb
Time Match 1 X 2
23:00
Serra Talhada v Atletico PE BRA Campeonato Pernambucano
13/5 5/1 12/1 28
23:00
River PI v 4 De Julho Campeonato Piauiense
13/5 11/2 15/1 32
23:00
Alianza Petrolera v La Equidad COL Primera A
19/5 22/5 21/2 32
23:15
Sergipe SE v Boca Junior SE BRA Campeonato Sergipano
85/40 11/2 13/1 32
23:30
Vitoria Da Conquista v Jacobina BRA Campeonato Baiano
11/4 6/1 20/1 28
23:30
Brusque v Almirante Barroso BRA Campeonato Catarinense
23/10 17/4 8/1 29
00:00
Philadelphia Union v Montreal Impact Club Friendly
10/3 7/2 19/5 32
00:15
Ecuador v Honduras INT Friendlies
17/5 6/1 22/1 40
00:15
Uniclinic v Maranguape BRA Campeonato Cearense
22/5 18/5 11/2 28
00:30
Atlanta United v Seattle Sounders Club Friendly
15/2 4/1 12/5 32
00:30
Blooming v Nacional Potosi BOL Bolivia Primera
15/8 4/1 6/1 32
00:45
Avai Florianopolis v Figueirense BRA Campeonato Catarinense
16/5 17/4 9/1 28
00:45
Deportivo Capiata v Atletico PR Copa Libertadores
15/4 18/5 5/1 54
00:45
Olimpia Asuncion v Botafogo RJ Copa Libertadores
15/4 17/4 19/2 54
00:45
Internacional RS v Oeste SP BRA Copa De Brazil
27/10 6/1 17/1 32
00:45
Corinthians v Palmeiras BRA Brasilian Paulista
19/4 19/5 13/2 32
00:45
Sport Recife v 7 de Setembro BRA Copa De Brazil
12/5 11/1 45/1 27
00:45
Chapecoense v Metropolitano BRA Campeonato Catarinense
29/10 6/1 18/1 28
01:00
Universidad San Martin v Sport Rosario PER Torneo de Verano
3/1 9/2 10/1 32
01:00
Zacatepec Morelos v Monarcas Morelia MEX Copa Mexico
5/1 18/5 19/5 28
01:00
Millonarios Bogota v Deportivo Tolima COL Primera A
31/10 11/2 16/1 32
01:00
Atlas De Guadalajara v Puebla FC MEX Copa Mexico
18/5 19/5 13/2 32
01:00
Costa Rica U20 v Trinidad and Tobago U20 U20 CONCACAF Championship
11/5 6/1 16/1 32
01:00
New York Red Bulls v Vancouver Whitecaps CONCACAF Champion League
23/10 9/2 19/2 37
02:30
Cruz Azul v Queretaro FC MEX Copa Mexico
23/10 22/5 9/1 33
02:30
Deportivo Tepic v Santos Laguna MEX Copa Mexico
19/4 18/5 11/4 29
03:00
Tigres UANL v Pumas CONCACAF Champion League
3/1 22/5 10/1 36
12:30
Tanta v Smouha SC EGY Premier, Egypt
11/2 19/5 6/1 28
13:50
Al Sailiya v Lekhwiya QAT Qatar League
10/1 11/2 13/10 29
14:00
Swansea City U23 v Bristol City U23 ENG U23 Premier League Cup
31/20 19/4 8/1 29
14:00
USM El Harrach v MC Oran ALG Algeria Division 1
9/2 22/5 21/2 26
15:00
Aswan SC v Petrojet EGY Premier, Egypt
13/2 19/5 19/4 28
15:00
RC Relizane v MO Bejaia ALG Algeria Division 1
22/5 13/2 25/1 27
16:00
Osmanlispor v Olympiakos Piraus Europa League
5/1 15/4 11/2 74
16:00
Umm Salal v Muaither SC QAT Qatar League
9/5 19/4 9/1 28
16:55
Al Nahda (KSA) v Al Nasr FC (SAU) SAU Saudi Arabia Cup
17/2 22/5 85/40 28
18:00
Besiktas v Hapoel Beer Sheva Europa League
31/10 22/5 19/2 67
18:00
Roma v Villarreal Europa League
12/5 17/4 15/2 75
18:00
Apoel Nicosia v Athletic Bilbao Europa League
6/1 15/4 16/5 72
18:00
Wadi Degla FC v Al Ahly (EGY) EGY Premier, Egypt
19/2 22/5 14/5 28
18:00
Zenit St Petersburg v Anderlecht Europa League
21/10 17/4 15/2 74
18:00
Ajax v Legia Warszawa Europa League
27/10 11/2 15/1 73
18:15
Sport Huancayo v Juan Aurich PER Torneo de Verano
3/1 11/2 18/1 32
19:00
Sport Boys Warnes v Bolivar BOL Bolivia Primera
19/5 7/2 5/2 28
20:05
Shakhtar Donetsk v Celta Vigo Europa League
12/5 9/2 19/2 75
20:05
Sparta Prague v FK Rostov Europa League
19/5 4/1 15/2 66
20:05
Fiorentina v Borussia M'gladbach Europa League
18/5 7/2 22/5 73
20:05
Genk v Astra Giurgiu Europa League
5/2 9/2 10/1 67
20:05
Olympique Lyonnais v AZ Europa League
13/8 11/2 11/1 74
20:05
Tottenham Hotspur v Gent Europa League
9/4 6/1 18/1 92
20:05
FC Copenhagen v Ludogorets Europa League
14/5 17/4 9/1 67
20:30
Alianza Atletico v Melgar PER Torneo de Verano
4/1 7/2 19/5 32
21:00
Envigado v Aguilas Doradas COL Primera A
5/1 4/1 7/1 32
22:15
Universitario De Sucre v Petrolero Yacuiba BOL Bolivia Primera
23/10 4/1 7/1 29
22:15
Club Atletico Tucuman v Deportivo Junior Copa Libertadores
15/4 9/2 11/1 54
Fri 24 Feb
Time Match 1 X 2
23:00
Once Caldas v Independiente Santa Fe COL Primera A
8/1 4/1 19/4 32
23:00
Sertaozinho v EC Barretos BRA Brasilian Paulista
16/5 19/5 13/2 28
00:00
Jorge Wilstermann v Guabira Santa Cruz BOL Bolivia Primera
7/4 5/1 10/1 28
00:00
The Strongest v Union Espanola Copa Libertadores
19/10 13/2 19/1 54
01:00
FC Dallas v CD Arabe Unido CONCACAF Champion League
19/10 5/1 12/1 36
01:00
America De Cali v Jaguares de Cordoba COL Primera A
19/5 11/2 18/1 32
08:50
Melbourne City v Sydney FC AUS A-League
18/5 7/2 10/3 63
15:30
Botev Plovdiv v Dunav Ruse BUL A League
16/5 15/4 6/1 28
16:00
Caykur Rizespor v Kayserispor TUR Super Lig
4/1 15/4 11/2 40
17:00
Hajduk Split v NK Istra 1961 Pula CRO Division 1
12/5 13/2 19/1 32
17:00
Lyngby v Esbjerg FB DEN Superligaen
15/4 19/5 13/2 40
17:00
Vysocina Jihlava v Hradec Kralove CZE Gambrinus Liga
10/3 18/5 5/1 32
17:00
Arka Gdynia v Korona Kielce POL Ekstraklasa
18/5 15/4 6/1 36
17:00
Kasimpasa v Bursaspor TUR Super Lig
11/4 15/4 11/2 41
17:30
FC Wacker Innsbruck v WSG Wattens AUT Division 1
27/10 17/4 17/2 32
17:30
Wurzburger Kickers v Greuther Furth GER Bundesliga 2
9/2 4/1 15/2 40
17:30
SV Sandhausen v Eintracht Braunschweig GER Bundesliga 2
5/1 19/5 11/2 40
17:30
SV Horn v KSV 1919 AUT Division 1
16/5 7/2 18/5 33
17:30
Blau Weiss Linz v FC Wiener Neustadt AUT Division 1
17/5 15/4 6/1 32
17:30
FC Union Berlin v 1860 Munich GER Bundesliga 2
14/5 4/1 13/2 41
17:30
FAC Team Fur Wien v Austria Lustenau AUT Division 1
11/2 15/4 27/10 33
17:30
MSV Duisburg v 1. FC Magdeburg GER Bundesliga 3
18/5 19/5 13/2 32
18:00
Nantes v Dijon FRA Division 1
31/10 17/4 9/1 69
18:00
Brescia v Cittadella ITA Serie B
4/1 17/5 9/2 40
18:00
VfL Osnabruck v SV Werder Bremen II GER Bundesliga 3
16/5 19/5 13/2 32
18:00
SC Paderborn 07 v SV Wehen Wiesbaden GER Bundesliga 3
18/5 15/4 6/1 32
18:30
FCM Targu Mures v Voluntari ROM Divizia A
6/1 15/4 9/2 32
19:00
NAC Breda v FC Volendam NED Jupiler League
14/5 7/2 10/3 28
19:00
Lyon Duchere v Belfort FRA National
9/2 17/4 19/2 31
19:00
Les Herbiers v US Boulogne FRA National
11/2 15/4 11/2 32
19:00
Strasbourg v Clermont FRA Division 2
16/5 19/5 15/2 40
19:00
FC Dordrecht 90 v De Graafschap NED Jupiler League
17/5 7/2 13/5 28
19:00
Laval v Bourg-Peronnas FRA Division 2
17/4 19/5 8/1 28
19:00
ADO Den Haag v Twente NED Eredivisie
11/2 18/5 31/10 54
19:00
Fuerza Amarilla v Clan Juvenil ECU Primera A , Ecuador
31/10 22/5 10/1 32
19:00
Epinal v Creteil FRA National
5/1 19/5 13/2 32
19:00
Tours v Troyes FRA Division 2
17/4 17/5 5/1 40
19:00
Nimes v Gazelec Ajaccio FRA Division 2
4/1 7/2 11/2 40
19:00
VVV Venlo v Achilles 29 NED Jupiler League
6/4 14/1 45/1 28
19:00
Jong Ajax v FC Eindhoven NED Jupiler League
8/5 22/5 13/2 29
19:00
Vitoria Guimares v Moreirense POR Primeira Liga
10/3 22/5 21/2 67
19:00
Le Havre v Auxerre FRA Division 2
15/4 19/5 8/1 40
19:00
Chamois Niortais v Red Star FC 93 FRA Division 2
18/5 15/4 15/2 40
19:00
Dunkerque v Paris FC FRA National
19/4 4/1 17/2 31
19:00
Ajaccio v Sochaux FRA Division 2
11/2 15/4 7/1 39
19:00
FC Emmen v Fortuna Sittard NED Jupiler League
2/1 4/1 13/2 28
19:00
Jong PSV v RKC Waalwijk NED Jupiler League
5/2 18/5 22/5 28
19:00
Helmond Sport v Jong Fc Utrecht NED Jupiler League
13/8 17/4 13/2 28
19:00
Amiens SC v Orleans FRA Division 2
17/5 4/1 9/1 40
19:00
Chambly-Thelle v Sedan FRA National
4/1 9/2 12/1 32
19:00
Chateauroux v Avranches FRA National
19/5 17/4 19/2 32
19:00
Almere City v Top Oss NED Jupiler League
29/20 22/5 6/1 29
19:00
Pau v CA Bastia FRA National
19/4 15/4 6/1 32
19:00
Telstar v FC Den Bosch NED Jupiler League
14/5 7/2 19/5 28
19:00
Cambuur v MVV Maastricht NED Jupiler League
5/2 15/4 5/1 29
19:15
Randers FC v Midtjylland DEN Superligaen
5/1 18/5 17/4 40
19:30
FC Liefering v LASK Linz AUT Division 1
31/10 17/5 29/10 32
19:30
Club Brugge v Zulte-Waregem BEL Jupiler
2/1 11/2 13/1 40
19:30
Wolfsburg v Werder Bremen GER Bundesliga
5/2 4/1 6/1 70
19:30
Pogon Szczecin v Lech Poznan POL Ekstraklasa
6/1 15/4 18/5 36
19:45
Burton Albion v Blackburn Rovers ENG League Championship
4/1 18/5 6/1 68
19:45
Inverness CT v Rangers SCO Premier
7/1 4/1 14/5 69
19:45
Nice v Montpellier FRA Division 1
29/10 18/5 6/1 68
19:45
Wolves v Birmingham City ENG League Championship
16/5 4/1 8/1 68
19:45
UD Las Palmas v Real Sociedad ESP La Liga Primera
19/5 7/2 19/5 69
20:00
Benevento v Bari ITA Serie B
31/10 15/4 7/1 40
21:00
Benfica v Desportivo Chaves POR Primeira Liga
12/5 9/1 35/1 66
22:00
Universidad De Concepcion v Deportes Iquique CHI Primera
19/5 7/2 3/1 36
Sat 25 Feb
Time Match 1 X 2
00:30
LDU Quito v River Plate Ecuador ECU Primera A , Ecuador
3/1 5/1 13/1 32
00:30
O'Higgins v Cobresal Salvador CHI Primera
19/10 19/4 9/1 36
03:30
Yokohama F. Marinos v Urawa Red Diamonds JAP J-1 League
6/1 15/4 17/5 38
05:00
Shimizu S-Pulse v Vissel Kobe JAP J-1 League
4/1 7/2 15/4 39
05:00
Kashima Antlers v FC Tokyo JAP J-1 League
16/5 4/1 15/2 38
05:00
Vegalta Sendai v Consadole Sapporo JAP J-1 League
19/5 15/4 13/2 38
05:00
Sagan Tosu v Kashiwa Reysol JAP J-1 League
19/4 15/4 5/1 39
05:00
Sanfrecce Hiroshima v Albirex Niigata (JPN) JAP J-1 League
13/5 22/5 9/1 39
06:00
Cerezo Osaka v Jubilo Iwata JAP J-1 League
10/3 19/5 13/2 38
06:35
Brisbane Roar FC v Wellington Phoenix AUS A-League
21/10 4/1 13/2 62
07:00
Omiya Ardija v Kawasaki Frontale JAP J-1 League
19/4 18/5 10/3 39
08:50
Melbourne Victory v Adelaide United FC AUS A-League
17/10 19/4 9/1 62
11:00
Perth Glory v Western Sydney Wanderers AUS A-League
13/5 7/2 17/5 62
11:00
Lokomotiv Plovdiv v Neftochimik Burgas BUL A League
9/4 6/1 16/1 29
11:15
Academica Coimbra v Cova De Piedade POR Segunda Liga
7/2 19/4 13/1 32
12:00
Fortuna Dusseldorf v 1. FC Heidenheim 1846 GER Bundesliga 2
5/1 19/5 11/2 40
12:00
Hannover 96 v Arminia Bielefeld GER Bundesliga 2
23/10 17/4 15/2 41
12:00
CD Alaves v Valencia ESP La Liga Primera
5/1 15/4 11/2 69
12:00
Alanyaspor v Adanaspor TUR Super Lig
29/10 18/5 5/1 41
12:30
Dukla Praha v Karvina CZE Gambrinus Liga
23/10 5/1 12/1 33
12:30
Leeds United v Sheffield Wednesday ENG League Championship
19/4 18/5 11/2 69
13:00
Platanias v Asteras Tripolis GRE Super League
17/4 4/1 17/2 28
13:00
1. FSV Mainz 05 II v Preussen Munster GER Bundesliga 3
19/4 15/4 11/2 32
13:00
SC Fortuna Koln v FC Rot-Weiss Erfurt GER Bundesliga 3
4/1 19/5 7/1 32
13:00
Beroe Stara Zagora v CSKA Sofia BUL A League
6/1 15/4 17/5 28
13:00
VfL Sportfreunde Lotte v Chemnitzer FC GER Bundesliga 3
19/5 18/5 11/2 32
13:00
FSV Frankfurt v Hansa Rostock GER Bundesliga 3
17/5 19/5 7/1 32
13:00
VFR Aalen v Jahn Regensburg GER Bundesliga 3
17/4 15/4 6/1 32
13:00
Hallescher FC v SG Sonnenhof Grossaspach GER Bundesliga 3
16/5 19/5 7/1 32
13:00
FC Viitorul Constanta v Politehnica Timisoara ROM Divizia A
5/2 13/2 20/1 31
13:00
Akhisar Belediye v Antalyaspor TUR Super Lig
19/4 15/4 11/2 40
13:45
Concarneau v Us Quevilly Rouen FRA National
19/4 19/5 13/2 32
14:00
Trapani v Salernitana ITA Serie B
4/1 7/2 11/2 40
14:00
Cesena v Pro Vercelli ITA Serie B
3/1 17/4 10/1 40
14:00
Ascoli v Pisa ITA Serie B
5/1 15/4 7/1 39
14:00
Virtus Entella v Carpi ITA Serie B
17/4 7/2 6/1 40
14:00
Avellino v Vicenza ITA Serie B
4/1 18/5 7/1 40
14:00
Ternana v Latina ITA Serie B
4/1 18/5 13/2 40
14:00
Slaven Belupo Koprivnica v Rnk Split CRO Division 1
22/5 19/2 50/1 31
14:00
Novara v Spezia ITA Serie B
22/5 18/5 13/2 40
14:00
Frosinone v Hellas Verona ITA Serie B
18/5 17/5 11/2 40
14:00
Lens v Valenciennes FRA Division 2
31/10 4/1 19/2 40
14:00
Spal v Perugia ITA Serie B
15/4 15/4 15/2 40
14:30
SC Freiburg v Borussia Dortmund GER Bundesliga
15/2 22/5 19/10 69
14:30
Bayer Leverkusen v FSV Mainz GER Bundesliga
12/5 4/1 7/1 70
14:30
Wisla Plock v Zaglebie Lubin POL Ekstraklasa
9/2 18/5 19/4 36
14:30
SV Darmstadt 98 v Augsburg GER Bundesliga
11/2 19/5 5/1 69
14:30
RasenBallsport Leipzig v FC Koln GER Bundesliga
29/10 9/2 19/2 69
14:30
Bayern Munich v Hamburg GER Bundesliga
19/10 9/1 28/1 67
15:00
Preston North End v Queens Park Rangers ENG League Championship
17/5 15/4 13/2 68
15:00
Stalybridge Celtic v Bradford P A ENG Conference North
15/4 7/2 10/3 33
15:00
Dundee United v Greenock Morton SCO Championship
29/10 15/4 6/1 56
15:00
Gosport Borough v Hemel Hempstead Town ENG Conference South
17/2 19/4 7/4 32
15:00
Bishop's Stortford v Eastbourne Borough ENG Conference South
5/1 15/4 23/10 32
15:00
Torquay v Sutton Utd ENG Conference Premiership
22/5 18/5 17/4 32
15:00
Brentford v Rotherham ENG League Championship
15/8 9/2 17/2 69
15:00
Chelmsford City v Concord Rangers ENG Conference South
23/10 17/4 8/1 33
15:00
Hull City v Burnley ENG Premier League
15/4 19/5 13/2 71
15:00
AFC Wimbledon v Walsall ENG League One
19/5 18/5 5/1 69
15:00
Cardiff City v Fulham ENG League Championship
19/5 17/5 15/4 69
15:00
Kidderminster Harriers v Stockport County ENG Conference North
31/10 18/5 5/1 32
15:00
Sheffield United v Bolton Wanderers ENG League One
14/5 22/5 10/1 69
15:00
Notts County v Yeovil Town ENG League Two
4/1 15/4 5/1 65
15:00
Livingston v Stenhousemuir SCO League 1
11/8 15/2 19/1 44
15:00
Darlington v Harrogate Town ENG Conference North
11/5 15/4 19/4 32
15:00
Stranraer v Brechin City SCO League 1
31/10 7/2 4/1 46
15:00
Annan Athletic v Clyde SCO League 2
23/10 7/2 19/5 45
15:00
Crewe Alexandra v Stevenage ENG League Two
22/5 18/5 17/4 65
15:00
Oxford City v Dartford ENG Conference South
19/5 7/2 11/4 32
15:00
Gillingham v Southend United ENG League One
5/1 18/5 18/5 69
15:00
Alloa v Airdrieonians SCO League 1
19/10 4/1 6/1 45
15:00
Margate v Whitehawk ENG Conference South
11/2 15/4 13/5 33
15:00
Luton Town v Plymouth Argyle ENG League Two
17/5 15/4 11/2 65
15:00
Leyton Orient v Cheltenham Town ENG League Two
11/2 15/4 7/2 65
15:00
Aston Villa v Derby County ENG League Championship
4/1 18/5 5/1 69
15:00
Ayr United v St Mirren SCO Championship
16/5 7/2 17/4 58
15:00
Boston United v Nuneaton Town ENG Conference North
27/10 7/2 15/4 32
15:00
Berwick Rangers v Elgin City SCO League 2
11/2 4/1 9/5 45
15:00
Fleetwood Town v Northampton Town ENG League One
10/3 15/4 6/1 68
15:00
Everton v Sunderland ENG Premier League
19/10 11/2 13/1 72
15:00
Hungerford Town v Maidenhead Utd ENG Conference South
17/5 7/2 18/5 33
15:00
Truro City v St Albans ENG Conference South
4/1 7/2 12/5 32
15:00
Mansfield Town v Newport County ENG League Two
17/5 17/4 9/1 65
15:00
Wycombe Wanderers v Crawley Town ENG League Two
16/5 17/4 17/2 65
15:00
Aberdeen v Ross County SCO Premier
21/10 5/1 21/2 69
15:00
Forfar Athletic v Montrose SCO League 2
31/20 5/1 19/2 45
15:00
Aldershot Town v Bromley ENG Conference Premiership
14/5 19/5 13/2 32
15:00
MK Dons v Shrewsbury Town ENG League One
29/10 17/4 17/2 69
15:00
Chelsea v Swansea City ENG Premier League
2/1 15/2 22/1 71
15:00
Altrincham v Worcester ENG Conference North
3/1 7/2 9/2 33
15:00
Barnsley v Huddersfield Town ENG League Championship
11/2 18/5 16/5 68
15:00
Chesterfield v Oxford Utd ENG League One
7/1 19/5 10/3 68
15:00
St Johnstone v Kilmarnock SCO Premier
11/4 19/4 21/2 69
15:00
AFC Fylde v Tamworth ENG Conference North
9/5 17/4 7/1 32
15:00
Barnet v Cambridge United ENG League Two
22/5 18/5 4/1 65
15:00
Bath City v Ebbsfleet United ENG Conference South
19/4 18/5 11/4 33
15:00
Solihull Moors v Wrexham ENG Conference Premiership
9/2 18/5 17/4 32
15:00
Salford City v AFC Telford United ENG Conference North
11/5 5/1 11/1 33
15:00
Welling United v Wealdstone ENG Conference South
3/1 7/2 15/4 32
15:00
Morecambe v Grimsby Town ENG League Two
9/2 18/5 17/4 65
15:00
Celtic v Hamilton SCO Premier
2/1 16/1 66/1 68
15:00
Dover Athletic v Eastleigh ENG Conference Premiership
12/5 4/1 13/2 33
15:00
Peterborough United v Rochdale ENG League One
19/5 7/2 4/1 69
15:00
Charlton Athletic v Bury ENG League One
29/10 19/5 7/1 69
15:00
Arbroath v Cowdenbeath SCO League 2
7/4 5/1 21/2 45
15:00
Forest Green Rovers v Woking FC ENG Conference Premiership
19/10 5/1 21/2 32
15:00
Falkirk v Dumbarton SCO Championship
11/5 22/5 17/2 58
15:00
Exeter City v Blackpool ENG League Two
17/5 19/5 6/1 64
15:00
Doncaster Rovers v Accrington Stanley ENG League Two
3/1 17/4 8/1 65
15:00
Coventry City v Swindon Town ENG League One
4/1 18/5 11/2 69
15:00
Chorley v Alfreton Town ENG Conference North
2/1 5/1 21/2 32
15:00
Queen of the South v Raith Rovers SCO Championship
5/2 19/5 13/2 58
15:00
West Brom v Bournemouth ENG Premier League
16/5 15/4 6/1 71
15:00
AC Horsens v Odense DEN Superligaen
19/4 18/5 9/2 40
15:00
Peterhead v East Fife SCO League 1
29/10 7/2 4/1 46
15:00
Antofagasta v Palestino CHI Primera
31/10 7/2 17/4 37
15:00
Southport v Chester FC ENG Conference Premiership
7/2 7/2 10/3 33
15:00
FC Brno v FC Slovan Liberec CZE Gambrinus Liga
17/5 18/5 11/2 32
15:00
Partick Thistle v Hearts SCO Premier
19/4 18/5 19/5 69
15:00
Braintree Town v Maidstone Utd ENG Conference Premiership
16/5 15/4 11/2 32
15:00
Newcastle United v Bristol City ENG League Championship
5/2 19/4 12/1 69
15:00
Colchester v Hartlepool United ENG League Two
13/5 17/4 15/2 66
15:00
Motherwell v Dundee SCO Premier
15/4 18/5 4/1 70
15:00
Carlisle United v Portsmouth ENG League Two
5/1 15/4 31/10 65
15:00
Port Vale v Bradford City ENG League One
12/1 19/4 10/3 69
15:00
Wolfsberger AC v Rapid Vienna AUT Bundesliga
7/1 19/5 16/5 40
15:00
Bristol Rovers v Scunthorpe United ENG League One
15/4 7/2 22/5 69
15:00
Gainsborough Trinity v Curzon Ashton FC ENG Conference North
31/10 7/2 18/5 33
15:00
Albion Rovers v Queens Park SCO League 1
10/3 7/2 4/1 46
15:00
Guiseley v North Ferriby Utd ENG Conference Premiership
12/5 19/4 11/1 32
15:00
Gloucester City v Fc United Of Manchester ENG Conference North
13/5 7/2 17/4 32
15:00
Wigan Athletic v Nott'm Forest ENG League Championship
18/5 15/4 13/2 68
15:00
Crystal Palace v Middlesbrough ENG Premier League
17/4 4/1 17/2 71
15:00
East Thurrock Utd v Poole Town ENG Conference South
10/3 7/2 18/5 33
15:00
Oldham Athletic v Millwall ENG League One
7/1 19/5 17/4 68
15:00
Hampton and Richmond v Weston Super Mare ENG Conference South
85/40 4/1 13/2 32
15:00
Stirling Albion v Edinburgh City SCO League 2
29/10 7/2 17/5 45
15:00
Braga (R) v Academica Viseu POR Segunda Liga
10/3 19/5 7/1 32
15:15
AOK Kerkyra v Panaitolikos GRE Super League
19/4 4/1 15/2 28
15:15
Real Betis v Sevilla ESP La Liga Primera
11/2 15/4 29/10 68
15:30
Bohemians 1905 v FC Slovacko CZE Gambrinus Liga
16/5 19/5 7/1 32
15:30
Levski Sofia v Lokomotiv Gorna Oriahovica BUL A League
14/5 17/2 33/1 27
16:00
NK Lokomotiva v Nk Osijek CRO Division 1
4/1 18/5 9/2 32
16:00
FK Tescoma Zlin v FC Viktoria Plzen CZE Gambrinus Liga
13/2 19/5 31/10 32
16:00
Guingamp v Monaco FRA Division 1
13/2 19/5 11/5 70
16:00
Konyaspor v Trabzonspor TUR Super Lig
11/2 15/4 5/1 40
16:00
Tondela v Maritimo POR Primeira Liga
11/2 15/4 5/1 67
16:45
FC Thun v FC Vaduz SWI Super League
11/5 9/2 9/1 37
17:00
Lechia Gdansk v Cracovia Krakow POL Ekstraklasa
14/5 4/1 7/1 36
17:00
Napoli v Atalanta ITA Serie A
2/1 22/5 19/2 70
17:00
Sporting Charleroi v St Truiden BEL Jupiler
31/10 4/1 8/1 40
17:00
CD Universidad Catolica Quito v Delfin SC ECU Primera A , Ecuador
14/5 22/5 10/1 32
17:15
Hibernian v Dunfermline Athletic SCO Championship
11/5 6/1 17/1 57
17:30
Hertha Berlin v Eintracht Frankfurt GER Bundesliga
17/4 4/1 8/1 68
17:30
FC Groningen v FC Utrecht NED Eredivisie
4/1 7/2 4/1 54
17:30
Brighton v Reading ENG League Championship
29/10 17/4 19/2 69
17:30
Austria Vienna v SCR Altach AUT Bundesliga
13/5 4/1 7/1 41
17:30
Leganes v Deportivo La Coruna ESP La Liga Primera
19/4 19/5 13/2 68
17:30
Watford v West Ham ENG Premier League
4/1 7/2 22/5 73
17:30
Admira v SV Ried AUT Bundesliga
10/3 4/1 15/2 40
17:30
Xanthi v Panathinaikos GRE Super League
8/1 4/1 5/1 27
17:30
Red Bull Salzburg v SV Mattersburg AUT Bundesliga
17/10 21/2 35/1 40
18:00
Neuchatel Xamax v Wil SWI Challenge League
12/5 9/2 19/2 33
18:00
FC Schaffhausen v Winterthur SWI Challenge League
11/4 18/5 5/1 33
18:15
Marila Pribram v Slavia Prague CZE Gambrinus Liga
10/1 9/2 23/10 33
18:15
Estoril Praia v Sporting Lisbon POR Primeira Liga
18/1 6/1 14/5 67
18:30
FC Dinamo Bucuresti v CS U Craiova ROM Divizia A
4/1 15/4 6/1 32
18:45
Excelsior Rotterdam v Willem II Tilburg NED Eredivisie
17/4 18/5 19/4 54
18:45
NEC Nijmegen v Sparta Rotterdam NED Eredivisie
18/5 7/2 22/5 54
19:00
Rennes v Lorient FRA Division 1
3/1 15/4 13/2 68
19:00
Angers v SC Bastia FRA Division 1
4/1 22/5 11/1 68
19:00
AS Nancy v Toulouse FRA Division 1
11/2 15/4 11/2 69
19:00
Kortrijk v Waasland-Beveren BEL Jupiler
16/5 15/4 11/2 40
19:00
Lokeren v Eupen BEL Jupiler
16/5 18/5 11/2 40
19:00
Grasshoppers v Young Boys SWI Super League
17/4 18/5 85/40 36
19:00
Lille v Bordeaux FRA Division 1
19/4 18/5 6/1 69
19:30
Wisla Krakow v Jagiellonia Bialystok POL Ekstraklasa
17/4 7/2 4/1 36
19:30
Westerlo v KV Oostende BEL Jupiler
19/4 18/5 13/5 41
19:45
Heerenveen v Roda JC Kerkrade NED Eredivisie
12/5 9/2 10/1 55
19:45
Juventus v Empoli ITA Serie A
5/2 13/1 66/1 67
19:45
Eibar v Malaga ESP La Liga Primera
31/10 15/4 6/1 68
20:30
Rio Ave v Pacos Ferreira POR Primeira Liga
18/5 22/5 10/1 65
21:00
Deportivo Macara v Deportivo Cuenca ECU Primera A , Ecuador
19/5 15/4 6/1 28
21:00
Universidad De Chile v Everton CD CHI Primera
23/10 18/5 17/4 36
Sun 26 Feb
Time Match 1 X 2
23:30
Audax Italiano v Huachipato CHI Primera
29/10 7/2 15/4 36
01:00
Carmelita v Uni De Costa Rica COS Primera Costa Rica
7/2 7/2 19/5 29
02:00
Deportivo Saprissa v San Carlos COS Primera Costa Rica