We use 'cookies' in order to provide you with a better experience. By using our services, you agree to our use of cookies. (Learn More about Cookies) Close

Both Teams to Score - 90 Mins

Thu 25 May
Time Match Yes No
09:00
SKA Energia Khabarovsk v Gazovik Orenburg RUS Premier
23/20 13/20 29
10:00
FC Djursholm U19 v GIF Sundsvall U19 SWE U19 League
3/10 11/5 14
10:45
Energie Cottbus v FSV Luckenwalde GER German Cup
20/23 17/20 50
10:45
FC Rot-Weiss Erfurt v Wacker Nordhausen GER German Cup
8/13 6/5 50
10:45
SV Eintracht Trier v TuS Koblenz GER German Cup
4/6 11/10 50
11:00
New Zealand U20 v Honduras U20 U20 World Cup
3/4 21/20 32
11:00
Elfsborg U19 v Falkenbergs FF U19 SWE U19 League
2/7 23/10 14
11:00
Senegal U20 v USA U20 U20 World Cup
8/15 29/20 33
12:00
Dalum v B 93 DEN Division 2
1/2 29/20 32
12:00
Brabrand IF v Marienlyst DEN Division 2
3/5 5/4 32
12:00
Valbo FF v Bodens BK SWE Division 2
8/15 7/5 13
12:00
Eskilsminne IF v Vinbergs IF SWE Division 2
2/5 9/5 13
12:00
Skiljebo v Karlslunds IF HFK SWE Division 2
8/15 11/8 14
12:00
Vittsjo GIK (W) v Djurgardens IF DFF (W) SWE Damallsvenskan
4/7 13/10 33
12:30
FK Yenisey Krasnoyarsk v Arsenal Tula RUS Premier
21/20 7/10 14
12:30
Sodertalje FK v Varmbols FC SWE Division 2
2/5 7/4 14
12:45
VfL Osnabruck v Luneburg GER Regional Cup
20/23 17/20 32
12:45
Wacker Burghausen v FC Schweinfurt 05 GER Regional Cup
8/15 11/8 33
13:00
Thisted FC v Bronshoj DEN Division 2
9/20 8/5 32
13:00
Hoganas BK v Assyriska Turabdin IK SWE Division 2
4/11 15/8 14
13:00
Fremad v Kolding IF DEN Division 2
8/15 11/8 32
13:00
Hammarby IF (W) v Limhamn Bunkeflo (W) SWE Damallsvenskan
3/5 6/5 32
13:00
Greve IF v Avarta DEN Division 2
8/15 11/8 32
13:00
Nybro v Kvarnby IK SWE Division 2
2/5 17/10 13
13:00
Kjellerup IF v Hvidovre IF DEN Division 2
8/15 7/5 33
14:00
Gaellivare Malmberget v Soderhamns FF SWE Division 2
3/10 11/5 14
14:00
Skovde AIK v Oskarshamns AIK SWE Division 1
40/85 31/20 32
14:00
FF Jaro v FC Honka FIN Ykkonen
8/11 21/20 35
14:00
AC Oulu v Grankulla IFK FIN Ykkonen
17/20 9/10 35
14:00
Pepo v MiPK FIN Kakkonen
9/20 8/5 32
14:00
Basel v FC Sion SWI Swiss Cup
13/20 23/20 33
14:00
Skelleftea FF v Pitea SWE Division 2
4/11 15/8 13
14:00
Leiknir Reykjavik v Leiknir Faskrudsfjordur ICE Division 1
8/15 11/8 32
14:00
Gamla Upsala SK v Eskilstuna City FK SWE Division 2
2/5 7/4 13
14:00
Motala AIF FK v FC Linkoping City SWE Division 2
2/7 12/5 14
14:00
IF Sylvia v Varmdo IF SWE Division 2
4/9 13/8 13
14:00
Shakhtar Donetsk U21 v Dinamo Kiev U21 UKR U21 League
3/5 5/4 13
14:30
SV Mattersburg v Rapid Vienna AUT Bundesliga
8/13 6/5 41
14:30
SCR Altach v SV Ried AUT Bundesliga
3/5 5/4 41
14:30
SK Sturm Graz v Admira AUT Bundesliga
3/5 6/5 40
14:30
Austria Vienna v Red Bull Salzburg AUT Bundesliga
4/9 13/8 40
14:30
SKN ST. Polten v Wolfsberger AC AUT Bundesliga
3/4 1/1 40
15:00
FC Copenhagen v Brondby IF DEN Danish Cup
5/6 19/20 32
15:00
Petrojet v Enppi EGY Premier, Egypt
23/20 13/20 32
15:00
BK Karlstad v IK Gauthiod SWE Division 2
4/9 13/8 14
15:00
Rot-Weiss Essen v MSV Duisburg GER Regional Cup
7/10 21/20 32
15:00
Karlbergs BK v Stromsbergs IF SWE Division 2
3/4 1/1 14
15:00
Bethlehem Steel v Charleston Battery USL 1
4/6 11/10 33
16:00
Egersund v Viking Stavanger NOR Norwegian Cup
7/10 21/20 13
16:00
Giresunspor v Eskisehirspor TUR 1.Lig
4/5 20/21 32
16:00
Nybergsund v Kongsvinger NOR Norwegian Cup
4/11 19/10 14
16:00
FK Arendal v Notodden NOR Norwegian Cup
2/5 9/5 13
16:00
Chabab Atlas Khenifra v Olympique Khouribga MOR Super League , Morocco
10/11 4/5 32
16:00
GKS Tychy 71 v Wisla Pulawy POL I Liga
3/4 1/1 32
16:00
Kalev Tallinn v JK Rakvere Tarvas EST Esiliiga
3/10 23/10 14
16:00
Asker v Stabaek IF NOR Norwegian Cup
4/11 15/8 14
16:30
NAC Breda v NEC Nijmegen NED Jupiler League
4/6 23/20 36
17:00
Orgryte v IFK Varnamo SWE Superettan
9/20 17/10 40
17:00
FC Rosengard (W) v Kif Orebro Dff (W) SWE Damallsvenskan
23/20 13/20 32
17:00
FC Sheriff Tiraspol v FC Zaria Balti MOL Moldova Cup
3/4 1/1 33
17:00
Kristanstads (W) v Pitea IF (W) SWE Damallsvenskan
4/7 13/10 33
17:30
FC Botosani v CSMS Iasi ROM Divizia A
9/10 5/6 32
17:45
Maccabi Tel Aviv v Bnei Yehuda ISR Israel State Cup
5/4 3/5 13
17:45
MVV Maastricht v Roda JC Kerkrade NED Jupiler League
3/4 21/20 36
18:00
Man City (W) v Chelsea (W) ENG Super League - Women
4/7 13/10 33
18:00
Irt Itihad De Tanger v FAR Rabat MOR Super League , Morocco
9/10 5/6 32
18:30
Goztepe v Boluspor TUR 1.Lig
7/10 11/10 32
18:30
Wolfsburg v Eintracht Braunschweig GER Bundesliga
1/1 4/5 69
18:45
Troyes v Lorient FRA Division 1
8/11 11/10 69
18:45
Dundee United v Hamilton SCO Premier
5/6 1/1 69
18:45
AZ v FC Utrecht NED Eredivisie
9/20 17/10 54
19:15
Keflavik v UMF Selfoss ICE Division 1
4/7 13/10 33
Fri 26 May
Time Match Yes No
22:30
River Plate (Arg) v Independiente Medellin Copa Libertadores
13/20 6/5 55
22:30
Emelec v Melgar Copa Libertadores
20/21 4/5 53
00:30
Chicago Fire v FC Dallas USA Major League Soccer
8/11 11/10 66
00:45
Gremio v Zamora FC Copa Libertadores
11/10 7/10 53
00:45
Guarani (Par) v Deportes Iquique Copa Libertadores
1/2 6/4 54
00:45
Estudiantes LP v Botafogo RJ Copa Libertadores
21/20 8/11 54
00:45
Atletico Nacional Medellin v SC Barcelona Guayaquil Copa Libertadores
20/21 4/5 54
00:45
Patriotas FC v Envigado COL Primera A
21/20 8/11 32
02:00
Tigres UANL v Chivas Guadalajara MEX Mexican Primera
1/1 31/40 32
10:00
Guangzhou Evergrande v Chongqing Lifan Newsensation CHN China Super League
4/6 11/10 54
12:00
Guangzhou R and F v Shanghai Shenhua CHN China Super League
1/2 29/20 54
16:00
Slaven Belupo Koprivnica v Hajduk Split CRO Division 1
3/5 6/5 33
16:00
Jahn Regensburg v 1860 Munich GER Bundesliga 2
37/40 5/6 40
17:30
WSG Wattens v Austria Lustenau AUT Division 1
4/11 2/1 36
17:30
SV Horn v LASK Linz AUT Division 1
2/5 7/4 36
17:30
FAC Team Fur Wien v KSV 1919 AUT Division 1
4/6 11/10 37
17:30
FC Wiener Neustadt v FC Wacker Innsbruck AUT Division 1
2/5 7/4 36
17:30
Blau Weiss Linz v FC Liefering AUT Division 1
4/11 19/10 36
18:00
Cibalia v NK Lokomotiva CRO Division 1
3/5 6/5 33
18:00
Rnk Split v Nk Osijek CRO Division 1
3/4 1/1 32
18:00
Levante v UCAM Murcia ESP La Liga Segunda
17/20 20/23 17
18:30
Carpi v Frosinone ITA Serie B
9/10 17/20 40
18:45
Saint Patricks Athletic v Dundalk IRE Premier League
8/11 11/10 44
18:45
Cork City FC v Shamrock Rovers IRE Premier League
17/20 19/20 44
18:45
Shelbourne FC v Cabinteely FC IRE First Division
5/6 10/11 32
18:45
Galway FC v Bohemian FC IRE Premier League
5/6 20/21 42
18:45
Drogheda United v Derry City IRE Premier League
31/40 21/20 44
18:45
Athlone Town v UCD IRE First Division
3/4 1/1 32
18:45
Bray Wanderers v Sligo Rovers IRE Premier League
7/10 23/20 44
19:00
Finn Harps v Limerick FC IRE Premier League
4/6 6/5 42
Sat 27 May
Time Match Yes No
22:00
C.A. Aldosivi v Independiente ARG Primera Division
20/21 4/5 40
22:15
Criciuma SC v America Mineiro BRA Serie B - Brasileiro
20/23 20/23 32
23:00
Toronto FC v Columbus Crew USA Major League Soccer
3/5 13/10 67
23:30
Boa Esporte v Oeste SP BRA Serie B - Brasileiro
9/10 17/20 32
00:30
Goias v Brasil RS BRA Serie B - Brasileiro
11/10 7/10 32
04:00
Renofa Yamaguchi v FC Machida Zelvia JAP J-2-league
3/4 1/1 40
05:00
Shimizu S-Pulse v Yokohama F. Marinos JAP J-1 League
8/11 21/20 53
05:00
Sanfrecce Hiroshima v Jubilo Iwata JAP J-1 League
8/11 21/20 53
06:00
Kashiwa Reysol v Omiya Ardija JAP J-1 League
17/20 10/11 53
06:00
Kyoto Purple Sanga v FC Gifu JAP J-2-league
4/5 19/20 40
06:00
JEF United Ichihara-Chiba v Ehime FC JAP J-2-league
5/6 9/10 40
07:00
Shonan Bellmare v Montedio Yamagata JAP J-2-league
21/20 8/11 40
07:00
Jeonbuk Hyundai Motors v Suwon Bluewings SKR K League
7/10 11/10 36
07:00
Tokushima Vortis v Kamatamare Sanuki JAP J-2-league
9/10 5/6 40
07:30
Guizhou Zhicheng v Jiangsu Suning CHN China Super League
4/6 11/10 54
07:30
Liaoning Fc v Yanbian Fude FC CHN China Super League
3/4 1/1 54
09:00
Yokohama FC v Nagoya Grampus JAP J-2-league
7/10 11/10 40
09:00
Pohang Steelers v Gangwon FC SKR K League
3/4 21/20 35
10:00
FC Seoul v Ulsan Hyundai FC SKR K League
8/11 11/10 36
10:00
V-Varen Nagasaki v Tokyo Verdy 1969 JAP J-2-league
37/40 4/5 40
10:00
Sagan Tosu v Consadole Sapporo JAP J-1 League
9/10 17/20 52
10:00
Gwangju FC v Jeju SKR K League
5/6 20/21 36
11:35
Tianjin SongJiang v Tianjin Teda CHN China Super League
4/5 37/40 54
11:35
Shanghai Shanggang FC v Beijing Guoan CHN China Super League
13/20 23/20 54
11:35
Hebei CFFC v Changchun Yatai CHN China Super League
5/6 9/10 54
13:00
Kasimpasa v Antalyaspor TUR Super Lig
4/11 2/1 40
13:00
Helsinge Fodbold v Naestved DEN Division 1
4/6 23/20 37
13:00
Konyaspor v Akhisar Belediye TUR Super Lig
11/20 11/8 41
13:00
Nykobing FC v FC Amager DEN Division 1
11/20 7/5 37
13:00
Istanbul Basaksehir FK v Adanaspor TUR Super Lig
17/20 10/11 40
13:00
FC Fredericia v Vejle DEN Division 1
8/15 7/5 37
13:00
HB Koge v Roskilde DEN Division 1
13/20 6/5 36
13:00
Start IK v Jerv NOR Division 1
4/7 13/10 13
13:00
Hobro v Vendsyssel FF DEN Division 1
4/6 23/20 36
13:00
Akademisk v Skive DEN Division 1
40/85 13/8 36
14:00
Varbergs BoIS FC v Falkenbergs FF SWE Superettan
7/10 11/10 41
14:00
Djurgardens IF v AFC Eskilstuna SWE Allsvenskan
31/40 1/1 54
14:00
SD Huesca v Cd Lugo ESP La Liga Segunda
5/6 9/10 17
14:00
Dalkurd FF v Atvidabergs FF SWE Superettan
7/10 11/10 40
14:00
Norrby IF v IK Frej SWE Superettan
8/13 5/4 41
14:00
NK Inter Zapresic v NK Istra 1961 Pula CRO Division 1
8/13 6/5 32
14:00
Aberdeen v Celtic SCO Scottish FA Cup 2016/17
8/11 21/20 64
14:00
Kalmar FF v GIF Sundsvall SWE Allsvenskan
31/40 1/1 54
15:00
SJK v IFK Mariehamn FIN Veikkausliiga
5/6 20/21 40
16:00
Real Valladolid v Getafe ESP La Liga Segunda
3/4 1/1 17
16:00
IFK Norrkoping v Halmstad SWE Allsvenskan
7/10 11/10 54
16:00
Degerfors v GAIS Gothenburg SWE Superettan
13/20 6/5 40
16:00
Bologna v Juventus ITA Serie A
1/2 8/5 69
16:00
Atalanta v Chievo ITA Serie A
1/2 31/20 69
16:00
Sandefjord v Odd Grenland NOR Tippeligaen
7/10 11/10 54
16:00
Sevilla Atletico Club v Cadiz ESP La Liga Segunda
21/20 7/10 17
16:00
Arka Gdynia v Ruch Chorzow POL Ekstraklasa
20/23 20/23 36
16:00
Slask Wroclaw v Cracovia Krakow POL Ekstraklasa
3/5 5/4 37
16:00
Piast Gliwice v Wisla Plock POL Ekstraklasa
3/5 5/4 37
16:00
Fenerbahce v Trabzonspor TUR Super Lig
4/7 13/10 40
16:00
Gornik Leczna v Zaglebie Lubin POL Ekstraklasa
8/13 6/5 36
16:00
Almeria v Mirandes ESP La Liga Segunda
17/20 20/23 17
16:30
Arsenal v Chelsea ENG FA Cup
8/13 5/4 97
17:00
Dinamo Zagreb v Rijeka CRO Division 1
4/6 11/10 32
17:00
CA Colon v Gimnasia La Plata ARG Primera Division
6/5 13/20 40
17:45
Voluntari v Astra Giurgiu ROM Cupei Romaniei
37/40 4/5 32
18:00
Eintracht Frankfurt v Borussia Dortmund GER German Cup
7/10 21/20 66
18:15
Cobh Ramblers v Waterford United IRE First Division
3/4 1/1 32
18:30
Benevento v Perugia ITA Serie B
4/5 19/20 40
18:30
Genk v St Truiden BEL Jupiler
13/20 6/5 40
18:30
Longford Town v Wexford Youths IRE First Division
10/11 5/6 32
18:30
Seattle Sounders v Portland Timbers USA Major League Soccer
8/13 13/10 67
19:00
Angers v PSG FRA French Cup
13/10 4/7 48
19:00
Vasco Da Gama v Fluminense RJ BRA Serie A - Brasileiro
7/10 11/10 40
19:15
Banfield v Club Atletico Temperley ARG Primera Division
1/1 31/40 40
19:30
Nautico PE v Ceara CE BRA Serie B - Brasileiro
31/40 20/21 32
19:30
ABC Natal v Vila Nova FC Goiania BRA Serie B - Brasileiro
37/40 4/5 32
19:30
Londrina v Luverdense EC BRA Serie B - Brasileiro
37/40 4/5 32
19:30
Barcelona v CD Alaves ESP Copa Del Rey
11/10 7/10 73
19:30
Paysandu v Internacional RS BRA Serie B - Brasileiro
4/5 19/20 32
20:15
Newells Old Boys v Olimpo de Bahia Blanca ARG Primera Division
37/40 5/6 40
Sun 28 May
Time Match Yes No
22:00
Sao Paulo v Palmeiras BRA Serie A - Brasileiro
9/10 17/20 40
22:00
Juventude v Parana BRA Serie B - Brasileiro
10/11 5/6 32
22:30
Huracan BA v Boca Juniors ARG Primera Division
37/40 5/6 40
22:30
San Martin De San Juan v Sarmiento ARG Primera Division
1/1 31/40 40
23:00
Vancouver Whitecaps v DC United USA Major League Soccer
4/6 6/5 67
23:30
New York Red Bulls v New England Revolution USA Major League Soccer
11/20 29/20 66
00:00
Colorado Rapids v Sporting Kansas City USA Major League Soccer
10/11 20/23 66
00:00
Real Salt Lake v Philadelphia Union USA Major League Soccer
3/5 13/10 67
00:00
Minnesota United v Orlando City USA Major League Soccer
40/85 17/10 66
00:00
EC Vitoria v Coritiba BRA Serie A - Brasileiro
9/10 20/23 40
00:15
Racing Club v San Lorenzo ARG Primera Division
4/6 23/20 40
02:00
San Jose Earthquakes v LA Galaxy USA Major League Soccer
4/5 1/1 55
04:00
Roasso Kumamoto v Mito Hollyhock JAP J-2-league
1/1 3/4 40
04:00
Avispa Fukuoka v Thespa Kusatsu JAP J-2-league
10/11 5/6 40
04:00
Vegalta Sendai v Albirex Niigata (JPN) JAP J-1 League
4/5 20/21 53
05:00
Oita Trinita v Okayama JAP J-2-league
1/1 3/4 40
07:00
FC Tokyo v Ventforet Kofu JAP J-1 League
6/5 13/20 53
08:00
Vissel Kobe v Cerezo Osaka JAP J-1 League
3/4 21/20 53
10:00
Daegu v Sangju Sangmu SKR K League
7/10 11/10 36
10:00
Zweigen Kanazawa v Matsumoto Yamaga FC JAP J-2-league
20/21 31/40 40
10:00
Jeonnam Dragons v Incheon United SKR K League
7/10 11/10 36
10:00
AD Alcorcon v CD Tenerife ESP La Liga Segunda
37/40 4/5 17
11:00
AC Horsens v Esbjerg FB DEN Superligaen
8/11 21/20 40
11:35
Shandong Luneng v Henan Jianye CHN China Super League
10/11 4/5 54
13:00
Cagliari v AC Milan ITA Serie A
1/3 2/1 70
13:00
Hammarby v Jonkopings Sodra SWE Allsvenskan
4/5 1/1 54
13:00
Bursaspor v Genclerbirligi TUR Super Lig
1/2 6/4 40
13:00
Trelleborgs FF v Osters IF SWE Superettan
13/20 6/5 41
13:00
Osmanlispor v Caykur Rizespor TUR Super Lig
4/9 17/10 40
13:00
Kdc Karabukspor v Kayserispor TUR Super Lig
11/20 7/5 41
14:00
Luzern v FC Vaduz SWI Super League
40/85 17/10 37
14:00
Midtjylland v Lyngby DEN Superligaen
4/9 17/10 40
14:00
Real Zaragoza v Rayo Vallecano ESP La Liga Segunda
31/40 20/21 17
14:00
Brondby IF v FC Nordsjaelland DEN Superligaen
1/3 85/40 41
14:00
FC Copenhagen v Sonderjyske DEN Superligaen
11/20 11/8 40
14:00
Lausanne v FC Lugano SWI Super League
4/9 7/4 36
14:00
Grasshoppers v Basel SWI Super League
4/11 21/10 36
14:00
FC Thun v Young Boys SWI Super League
2/7 13/5 37
14:00
Atletico MG v Ponte Preta BRA Serie A - Brasileiro
5/6 37/40 41
14:00
St Gallen v FC Sion SWI Super League
4/11 21/10 36
14:00
Blackpool v Exeter City ENG League Two
13/20 5/4 76
15:00
Gefle IF v IF Brommapojkarna SWE Superettan
13/20 6/5 41
15:30
IFK Goteborg v IF Elfsborg SWE Allsvenskan
1/2 31/20 54
16:00
Lillestrom v Tromso IL NOR Tippeligaen
4/6 23/20 54
16:00
Tromsdalen v Ranheim NOR Division 1
4/7 13/10 14
16:00
Sampdoria v Napoli ITA Serie A
11/20 29/20 68
16:00
Brann v Aalesund FK NOR Tippeligaen
3/4 21/20 55
16:00
Lechia Gdansk v Pogon Szczecin POL Ekstraklasa
21/20 8/11 35
16:00
Bodo/Glimt v Mjondalen IF NOR Division 1
40/85 13/8 13
16:00
Kongsvinger v Floroe NOR Division 1
4/7 13/10 13
16:00
AGF v Viborg DEN Superligaen
3/5 13/10 41
16:00
Korona Kielce v Legia Warsaw POL Ekstraklasa
8/11 21/20 36
16:00
Kristiansund v Sogndal NOR Tippeligaen
10/11 20/23 54
16:00
Elche v CF Reus Deportiu ESP La Liga Segunda
23/20 13/20 16
16:00
Elverum v Levanger NOR Division 1
11/20 11/8 14
16:00
Fredrikstad v FK Arendal NOR Division 1
3/5 13/10 14
16:00
Lech Poznan v Wisla Krakow POL Ekstraklasa
4/5 37/40 36
16:00
Gimnastic Tarragona v Girona ESP La Liga Segunda
4/5 37/40 17
16:00
Gaziantepspor v Besiktas TUR Super Lig
11/10 7/10 40
16:00
Molde FK v Stabaek IF NOR Tippeligaen
4/7 11/8 55
16:00
Sandnes Ulf v Ullensaker / Kisa NOR Division 1
13/20 6/5 13
16:00
Asane Fotball v Strommen NOR Division 1
13/20 6/5 14
16:00
LKS Nieciecza v Jagiellonia Bialystok POL Ekstraklasa
19/20 4/5 36
16:00
Mallorca v Numancia ESP La Liga Segunda
19/20 31/40 17
16:00
Haugesund v Sarpsborg 08 NOR Tippeligaen
4/7 11/8 55
16:15
Benfica v Vitoria Guimares POR Portuguese Cup
23/20 13/20 32
17:00
C.S.D. Defensa Y Justicia v CA Tigre ARG Primera Division
37/40 5/6 40
18:00
Valerenga v Rosenborg NOR Tippeligaen
7/10 11/10 54
18:30
CF Cordoba v Oviedo ESP La Liga Segunda
9/10 5/6 17
18:45
Crotone v Lazio ITA Serie A
1/3 23/10 69
18:45
Torino v Sassuolo ITA Serie A
1/3 2/1 70
18:45
Palermo v Empoli ITA Serie A
13/20 5/4 70
18:45
Fiorentina v Pescara ITA Serie A
8/13 13/10 68
18:45
Inter Milan v Udinese ITA Serie A
4/9 7/4 69
19:00
Atletico GO v Corinthians BRA Serie A - Brasileiro
10/11 17/20 40
19:00
Santos v Cruzeiro BRA Serie A - Brasileiro
17/20 10/11 40
19:00
Atletico PR v Flamengo BRA Serie A - Brasileiro
8/11 21/20 40
19:15
Arsenal De Sarandi v Lanus ARG Primera Division
9/10 20/23 40
20:00
Talleres v Club Atletico Tucuman ARG Primera Division
20/21 4/5 40
21:00
Atlanta United v New York City USA Major League Soccer
2/5 19/10 66
21:00
Sport Recife v Gremio BRA Serie A - Brasileiro
4/5 19/20 40
21:15
River Plate (Arg) v Rosario Central ARG Primera Division
31/40 1/1 40
21:30
Atletico Rafaela v Belgrano ARG Primera Division
1/1 31/40 40