Match Betting - 90 Mins

Sat 21 Apr
Time Match 1 X 2
00:30
Paysandu v Londrina BRA Serie B - Brasileiro
11/10 85/40 11/4 65
00:30
Olmedo v Fuerza Amarilla ECU Primera B
21/20 21/10 9/4 65
01:00
Sporting Kansas City v Vancouver Whitecaps USA Major League Soccer
8/15 31/10 11/2 70
01:00
Dep. Municipal v Binacional PER Torneo de Verano
11/20 29/10 9/2 32
02:00
Atlas De Guadalajara v Chivas Guadalajara MEX Mexican Primera
21/20 23/10 27/10 32
02:30
Portland Thorns (W) v Washington Spirit (W) USA National Womens Soccer League
4/7 3/1 4/1 32
02:45
Nomads United v Coastal Spirit NZL Mainland Premier League
23/10 16/5 8/11 14
03:00
Deportivo Petapa v Xelaju Mc GUA Liga Nacional
11/20 5/2 17/4 32
03:00
Central United v Birkenhead United NZL Northern Premier
6/5 27/10 6/4 14
03:00
Glenfield Rovers v Bay Olympic NZL Northern Premier
2/5 7/2 19/4 14
04:00
INAC Leonessa (W) v Nojima Stella (W) JAP League Cup (W)
4/9 31/10 19/4 33
04:00
Shimizu S-Pulse v FC Tokyo JAP J-1 League
21/10 11/5 11/8 63
04:00
Nittaidai SC Yokohama (W) v Albirex Niigata (W) JAP League Cup (W)
16/5 5/2 4/6 33
04:30
Newcastle Jets U21 v Maitland FC AUS NSW Premier League
85/40 31/10 9/10 1
05:00
Northcote City v Kingston City AUS Victorian Premier League
11/8 27/10 13/8 13
05:00
FC Seoul v Daegu SKR K League
17/20 12/5 17/5 36
05:00
Jeonnam Dragons v Gangwon FC SKR K League
2/1 5/2 5/4 37
05:00
Moreland Zebras v Altona Magic AUS Victoria Division 1
6/5 12/5 17/10 13
05:00
Vegalta Sendai v Jubilo Iwata JAP J-1 League
11/8 11/5 21/10 63
05:00
Moreland City v Melbourne City FC U21 AUS Victoria Division 1
23/20 27/10 8/5 14
05:00
Sanfrecce Hiroshima v Sagan Tosu JAP J-1 League
9/10 5/2 31/10 63
05:00
Langwarrin v Eastern Lions AUS Victoria Division 1
3/5 11/4 17/5 13
05:30
Para Hills v West Adelaide AUS Southern Premier League
31/20 14/5 23/20 14
05:30
Adelaide City v Croydon Kings AUS Southern Premier League
1/6 19/4 10/1 13
06:00
Tokyo Verdy 1969 v Mito Hollyhock JAP J-2-league
11/10 85/40 27/10 40
06:00
Kyoto Purple Sanga v Roasso Kumamoto JAP J-2-league
11/10 11/5 13/5 40
06:30
Persipura Jayapura v Mitra Kukar IDN Indonesia Super League
1/2 14/5 21/5 32
07:00
Vissel Kobe v Nagoya Grampus JAP J-1 League
7/10 3/1 7/2 65
07:00
Armadale v Subiaco AFC AUS Western Premier League
29/20 13/5 31/20 13
07:00
Kawasaki Frontale v Kashima Antlers JAP J-1 League
23/20 12/5 23/10 62
07:00
Urawa Red Diamonds v Consadole Sapporo JAP J-1 League
5/6 27/10 31/10 64
07:00
Yokohama F. Marinos v Shonan Bellmare JAP J-1 League
5/6 5/2 7/2 63
07:00
Inglewood Utd v Forrestfield UTD AUS Western Premier League
8/15 7/2 19/5 14
07:00
Perth SC v Balcatta AUS Western Premier League
2/5 18/5 11/2 14
07:00
Bayswater City v Floreat Athena AUS Western Premier League
13/20 33/10 31/10 14
07:00
Perth Glory U21 v Stirling Lions AUS Western Premier League
23/20 29/10 9/5 14
07:00
Pohang Steelers v Sangju Sangmu SKR K League
10/11 5/2 3/1 36
07:00
Cockburn City v Sorrento AUS Western Premier League
5/4 14/5 17/10 13
07:30
Hebei CFFC v Beijing Renhe CHN China Super League
8/13 29/10 21/5 77
08:00
Hamilton Olympic v Edgeworth Eagles AUS NSW Premier League
19/5 7/2 1/2 1
08:15
FC Pisek v Brozany CZE Div 3
2/5 7/2 5/1 13
08:15
AFK Chrudim v Slavoj Vysehrad Prague CZE Div 3
2/9 11/2 7/1 1
08:15
FK Olympia Prague v Frydek-Mistek CZE Div 2
21/20 23/10 5/2 13
08:30
FK Pribram U19 v Banik Ostrava U19 CZE U19 League
6/5 5/2 8/5 14
08:30
Sutherland Shire Sharks v APIA Sydney Leichhardt Tigers AUS NSW Premier League
10/3 31/10 8/13 14
08:30
Madura United v Arema Malang IDN Indonesia Super League
13/20 13/5 10/3 33
08:30
FK Mlada Boleslav U19 v Frydek-Mistek U19 CZE U19 League
1/5 17/4 19/2 13
09:00
Blacktown City Demons v Marconi AUS NSW Premier League
9/20 31/10 21/4 14
09:00
Hakoah Sydney v Sydney United AUS NSW Premier League
13/5 14/5 5/6 13
09:00
FC Brno U19 v Hradec Kralove U19 CZE U19 League
2/7 15/4 13/2 14
09:00
Dandenong Thunder SC v Bulleen Lions AUS Victorian Premier League
11/10 13/5 85/40 13
09:00
Ehime FC v Ventforet Kofu JAP J-2-league
5/2 2/1 6/5 40
09:00
Hume City v South Melbourne AUS Victorian Premier League
21/10 14/5 21/20 13
09:45
Sydney FC U21 v Manly United AUS NSW Premier League
12/5 14/5 20/23 14
10:00
IFK Mora FK v FC Gute SWE Division 2
31/10 29/10 8/11 13
10:00
Hoang Anh Gia Lai v Da Nang VIE V-league
20/21 5/2 11/5 32
10:00
Elazigspor v Adanaspor TUR 1.Lig
13/20 29/10 4/1 33
10:00
Pardubice U19 v Ceske Budejovice U19 CZE U19 League
4/11 7/2 5/1 14
10:00
Gamba Osaka v Cerezo Osaka JAP J-1 League
13/5 5/2 1/1 63
10:00
Vaxjo Dff (W) v Djurgardens IF DFF (W) SWE Damallsvenskan
85/40 12/5 11/10 32
10:00
Campbelltown City v Adelaide Comets AUS Southern Premier League
8/5 13/5 6/5 13
10:00
Okayama v FC Gifu JAP J-2-league
9/10 23/10 31/10 40
10:00
Fk Sibir v Fc Tyumen RUS Division 1
3/4 11/5 18/5 13
10:30
Genclerbirligi v Osmanlispor TUR Super Lig
13/10 23/10 21/10 40
10:30
Joondalup United v ECU Joondalup AUS Western Premier League
6/1 4/1 4/11 14
10:30
Kdc Karabukspor v Bursaspor TUR Super Lig
19/2 22/5 2/7 40
10:30
Olsztyn v MKS Puszcza Niepolomice POL I Liga
9/5 21/10 8/5 32
11:00
FC Pskov-747 v Znamya Truda RUS Division 2
1/9 13/2 14/1 14
11:00
FK Yenisey Krasnoyarsk v Tomsk RUS Division 1
2/7 7/2 9/1 13
11:00
Ubon UMT FC v Chainat FC THA Thai Premier League
4/6 14/5 10/3 1
11:00
FC Orenburg v Dynamo St. Petersburg RUS Division 1
3/10 10/3 9/1 13
11:00
Eibar v Getafe ESP La Liga Primera
23/20 11/5 3/1 79
11:00
Kolding IF v Kjellerup IF DEN Division 2
5/4 5/2 9/5 32
11:00
B 93 v IK Hellerup DEN Division 2
85/40 13/5 21/20 32
11:00
Jahn Regensburg v St Pauli GER Bundesliga 2
1/1 13/5 13/5 59
11:00
SV Sandhausen v SV Darmstadt 98 GER Bundesliga 2
6/5 11/5 5/2 58
11:00
FC Union Berlin v 1. FC Heidenheim 1846 GER Bundesliga 2
3/4 14/5 18/5 58
11:00
Olimpia Grudziadz v Chojniczanka Chojnice POL I Liga
85/40 19/10 6/4 31
11:30
Wingate and Finchley v Dorking Wanderers ENG Ryman Premier Division
9/10 14/5 5/2 32
11:30
PSM Makassar v PS TIRA IDN Indonesia Super League
2/7 18/5 7/1 32
11:30
Hibernian v Celtic SCO Premier
21/4 16/5 8/15 83
11:30
ETSV Weiche Flensburg v SSV Jeddeloh GER Regionalliga Nord
4/9 10/3 11/2 32
11:30
Cizova v FK TJ Stechovice CZE Div 3
11/4 3/1 8/11 1
11:30
Eastleigh v Macclesfield Town ENG Conference Premiership
14/5 13/5 37/40 32
11:30
VFB Auerbach v FSV Union Furstenwalde GER Regionalliga Nordost
21/20 5/2 23/10 32
11:30
West Brom v Liverpool ENG Premier League
11/2 10/3 8/15 93
11:30
Persib Bandung v Pusamania Borneo IDN Indonesia Super League
3/5 5/2 19/5 32
11:35
Guizhou Zhicheng v Changchun Yatai CHN China Super League
29/20 23/10 9/5 71
11:35
Guangzhou R and F v Shandong Luneng CHN China Super League
6/4 5/2 8/5 77
12:00
1. FSV Mainz 05 II v Rochling Volklingen GER Regionalliga Sudwest
9/20 7/2 5/1 32
12:00
Stromsbergs IF v Gamla Upsala SK SWE Division 2
11/8 13/5 8/5 13
12:00
Hansa Rostock v SV Wehen Wiesbaden GER Bundesliga 3
11/4 12/5 1/1 32
12:00
Boluspor v Istanbulspor TUR 1.Lig
4/5 12/5 18/5 32
12:00
Wegberg Beeck v Viktoria Koln 1904 GER Regionalliga West
9/1 9/2 1/4 32
12:00
TuS Koblenz v TSV Steinbach GER Regionalliga Sudwest
6/4 11/5 17/10 32
12:00
SV Waldhof Mannheim 07 v TSV Schott Mainz GER Regionalliga Sudwest
3/10 21/5 15/2 32
12:00
Karlbergs BK v Valbo FF SWE Division 2
9/20 7/2 5/1 13
12:00
Skelleftea FF v Sandviken SWE Division 1
12/5 13/5 20/21 33
12:00
Wurzburger Kickers v Chemnitzer FC GER Bundesliga 3
9/20 18/5 11/2 32
12:00
Levski Sofia v FC Vereya BUL A League
1/7 6/1 16/1 31
12:00
Wacker Burghausen v FC Memmingen GER Regionalliga Bayern
13/10 23/10 19/10 32
12:00
Spartak Moscow II v Volgar Astrakhan RUS Division 1
9/20 14/5 6/1 13
12:00
1. FC Magdeburg v SC Fortuna Koln GER Bundesliga 3
2/5 18/5 7/1 32
12:00
IF Lyseng v Greve IF DEN Division 2
29/20 5/2 6/4 32
12:00
1. FC Nurnberg II v SpVgg Greuther Furth II GER Regionalliga Bayern
23/20 5/2 2/1 32
12:00
Luneburg v St. Pauli II GER Regionalliga Nord
7/4 9/4 29/20 32
12:00
FSV Frankfurt v SV Elversberg GER Regionalliga Sudwest
16/5 13/5 3/4 32
12:00
BK Olympic v KSF Prespa Birlik SWE Division 2
6/4 11/4 7/5 13
12:00
Dinamo Stavropol v Kuban Krasnodar (R) RUS Division 2
1/14 15/2 19/1 1
12:00
Fremad v Bronshoj DEN Division 2
20/23 12/5 14/5 33
12:00
FV Illertissen v FC Pipinsried GER Regionalliga Bayern
11/8 12/5 7/4 32
12:00
Wattenscheid v SV Rodinghausen GER Regionalliga West
5/4 5/2 19/10 32
12:00
Middelfart G and BK v Naestved DEN Division 2
29/20 5/2 6/4 32
12:00
Skeid v Nardo NOR Division 2
7/10 3/1 29/10 13
12:00
Naesby v Odder Igf DEN Division 2
13/10 12/5 9/5 32
12:00
SV Seligenporten v VfB Eichstatt GER Regionalliga Bayern
7/4 13/5 13/10 32
12:00
SC Paderborn 07 v SpVgg Unterhaching GER Bundesliga 3
1/3 17/4 8/1 32
12:00
Enskede IK v Nora BK SWE Division 2
7/10 31/10 3/1 14
12:00
Orgryte v Halmstad SWE Superettan
6/4 23/10 9/5 40
12:00
Vanersborgs FK v Skoftebyns IF SWE Division 2
8/11 3/1 3/1 13
12:00
SV Schalding-Heining v Bayern Munchen II GER Regionalliga Bayern
9/2 17/5 1/2 32
12:00
SV Westfalia Rhynern v SC Verl GER Regionalliga West
15/4 14/5 13/20 33
12:00
Eintracht Stadtallendorf v 1899 Hoffenheim II GER Regionalliga Sudwest
11/5 13/5 21/20 32
12:00
BKV Norrtalje v Bollnas SWE Division 2
19/20 29/10 9/4 13
12:00
FC Rot-Weiss Erfurt v SG Sonnenhof Grossaspach GER Bundesliga 3
15/8 12/5 7/5 33
12:00
FC Ingolstadt 04 II v FC Schweinfurt 05 GER Regionalliga Bayern
31/20 13/5 29/20 32
12:00
Eintracht Braunschweig II v SV Drochtersen/Assel GER Regionalliga Nord
9/5 11/5 29/20 32
12:00
SC Wiedenbruck 2000 v Borussia Monchengladbach II GER Regionalliga West
23/20 23/10 11/5 32
12:00
1. FC Koln II v TUS Erndtebruck GER Regionalliga West
8/13 3/1 15/4 32
12:00
Stuttgarter Kickers v SC Freiburg II GER Regionalliga Sudwest
2/1 23/10 5/4 32
12:00
SV Werder Bremen II v FC Carl Zeiss Jena GER Bundesliga 3
8/5 23/10 17/10 32
12:05
1860 Munich v FC Augsburg II GER Regionalliga Bayern
4/11 19/5 13/2 32
12:30
Gavorrano v Alessandria ITA Serie C
31/20 19/10 8/5 32
12:30
Arzachena v Livorno ITA Serie C
13/5 11/5 9/10 32
12:30
Lucchese v Olbia ITA Serie C
6/4 19/10 17/10 32
12:30
Siena v Cuneo ITA Serie C
1/3 31/10 15/2 31
12:45
Ruzomberok v Spartak Trnava SLK Corigon
31/20 11/5 31/20 32
13:00
Brescia v Cesena ITA Serie B
11/10 11/5 14/5 40
13:00
Beith v Arthurlie SCO West Region
2/7 5/1 9/2 1
13:00
Forth v Port Glasgow SCO West Region
13/8 4/1 5/6 1
13:00
Lugar v Whitletts SCO West Region
2/1 21/5 4/6 1
13:00
New Elgin v Buckie Rov SCO North Region
3/1 9/2 4/9 1
13:00
Shotts Bon Accord v Yoker SCO West Region
13/8 4/1 5/6 1
13:00
Spal v Roma ITA Serie A
17/4 13/5 3/4 74
13:00
Trabzonspor v Sivasspor TUR Super Lig
4/6 3/1 19/5 40
13:00
FC Inter Turku v Turku PS FIN Veikkausliiga
21/20 12/5 11/4 40
13:00
AS Beziers v Laval FRA National
8/5 2/1 7/4 32
13:00
Skovshoved v Jammerbught FC DEN Division 2
20/23 13/5 13/5 33
13:00
Cremonese v Ascoli ITA Serie B
20/23 23/10 15/4 40
13:00
Irvine Meadow v Petershill SCO West Region
17/10 4/1 4/5 1
13:00
Girvan v Rob Roy SCO West Region
3/1 9/2 4/9 1
13:00
SK Sigma Olomouc v Banik Ostrava CZE Gambrinus Liga
11/10 12/5 5/2 32
13:00
Longside v Sunnybank SCO North Region
8/13 21/5 11/5 1
13:00
Royal Albert v Johnstone SCO West Region
1/4 6/1 9/2 1
13:00
Vale of Leven v Gartcairn SCO West Region
9/2 6/1 1/4 1
13:00
Dunipace v Ashfield SCO West Region
3/1 9/2 4/9 1
13:00
AS Nancy v Auxerre FRA Division 2
3/4 12/5 17/4 40
13:00
FC Lahti v Tampereen Ilves-Kissat FIN Veikkausliiga
29/20 85/40 21/10 40
13:00
Virtus Entella v Pro Vercelli ITA Serie B
21/20 85/40 31/10 40
13:00
Dalry v Irvine Vics SCO West Region
13/8 15/4 20/23 1
13:00
Hermes v Hall Russell SCO North Region
1/4 6/1 9/2 1
13:00
Newmains v Lanark SCO West Region
8/1 7/1 2/17 1
13:00
Fraserburgh Utd v Stoneywood Parkvale SCO North Region
13/10 15/4 11/10 1
13:00
Nairn St Ninian v Newburgh Thistle SCO North Region
6/5 18/5 6/5 1
13:00
Dufftown v Maud SCO North Region
9/5 4/1 3/4 1
13:00
Lesmahagow v Benburb SCO West Region
5/1 6/1 2/9 1
13:00
Parma v Carpi ITA Serie B
8/13 5/2 6/1 40
13:00
HJK Helsinki v KuPS FIN Veikkausliiga
4/11 19/5 13/2 40
13:00
Frem v Fc Sydvest 05 DEN Division 2
20/23 13/5 13/5 32
13:00
Renfrew v Kilsyth SCO West Region
1/2 9/2 13/5 1
13:00
Largs v Larkhall Thistle SCO West Region
4/11 5/1 7/2 1
13:00
Vale of Clyde v Bellshill SCO West Region
13/5 9/2 1/2 1
13:00
SJK v FC Honka FIN Veikkausliiga
29/20 9/4 2/1 40
13:00
Port FC v Prachuap FC THA Thai Premier League
4/6 31/10 31/10 1
13:00
Foggia v Bari ITA Serie B
6/5 23/10 12/5 40
13:00
Thorniewood v EK Thistle SCO West Region
3/1 9/2 4/9 1
13:00
Darvel v Maryhill SCO West Region
4/9 9/2 3/1 1
13:00
Newmachar v Cruden Bay SCO North Region
1/3 11/2 7/2 1
13:00
Spey Valley v Burghead SCO North Region
11/2 6/1 1/5 1
13:00
Deveronside v Islavale SCO North Region
1/2 9/2 13/5 1
13:00
Novara v Venezia ITA Serie B
7/5 2/1 23/10 40
13:00
Kello v Rutherglen SCO West Region
21/10 4/1 4/6 1
13:00
Glenafton v Cumnock SCO West Region
4/9 9/2 3/1 1
13:00
Ellon Utd v Montrose Roselea SCO North Region
3/4 4/1 9/5 1
13:00
Dyce v Banks O'Dee FC SCO North Region
12/5 9/2 8/15 1
13:00
Colony Park v Banchory SCO North Region
5/6 4/1 13/8 1
13:00
Forres Thistle v Whitehills SCO North Region
2/9 6/1 5/1 1
13:00
Eskilsminne IF v IK Oddevold SWE Division 1
31/20 12/5 6/4 33
13:00
Hillerod v Dalum DEN Division 2
6/4 5/2 6/4 32
13:00
Salernitana v Cittadella ITA Serie B
7/5 21/10 9/4 40
13:00
Clydebank v Kilbirnie SCO West Region
3/1 9/2 4/9 1
13:00
Cambuslang v Troon SCO West Region
5/6 4/1 13/8 1
13:00
Cumbernauld v Shettleston SCO West Region
1/3 11/2 7/2 1
13:00
Inverness City v Culter SCO North Region
9/2 6/1 1/4 1
13:00
Kopparbergs/Goteborg (W) v Hammarby IF (W) SWE Damallsvenskan
4/11 15/4 6/1 32
13:00
IFK Kalmar (W) v FC Rosengard (W) SWE Damallsvenskan
14/1 15/2 1/10 1
13:00
Palermo v Avellino ITA Serie B
9/20 31/10 15/2 40
13:00
Craigmark v Ardeer SCO West Region
2/9 6/1 5/1 1
13:00
St Rochs v G Perthshire SCO West Region
1/2 9/2 13/5 1
13:00
Blantyre v Greenock SCO West Region
4/7 9/2 9/4 1
13:00
Neilston v Rossvale SCO West Region
6/4 15/4 19/20 1
13:00
Fakel v Olimpiets RUS Division 1
11/4 2/1 1/1 13
13:00
Dinamo Minsk v FC Gomel BLR Belarus Premier League
3/10 3/1 9/1 31
13:30
Arbroath Vics v Lochee Harp SCO East Region
13/5 9/2 1/2 1
13:30
Lothian Thistle v Kelty Hearts SCO Lowland
5/4 16/5 5/4 1
13:30
West Calder v Stoneyburn SCO East Region
1/4 6/1 9/2 1
13:30
Newburgh v Kinnoull SCO East Region
6/1 7/1 1/6 1
13:30
Dalkeith v Fauldhouse SCO East Region
31/10 5/1 2/5 1
13:30
Sauchie v Camelon SCO East Region
11/10 18/5 13/10 1
13:30
Rosyth v Oakley SCO East Region
16/5 11/2 4/11 1
13:30
Rot-Weiss Essen v Aachen GER Regionalliga West
5/4 12/5 19/10 32
13:30
Penicuik v Carnoustie SCO East Region
1/4 6/1 9/2 1
13:30
Hendon v Merstham ENG Ryman Premier Division
4/11 7/2 7/1 32
13:30
Dundonald v Musselburgh SCO East Region
1/1 4/1 11/8 1
13:30
Rubin Kazan v FK Rostov RUS Premier
21/20 2/1 29/10 14
13:30
Llandudno v Barry Town AFC WAL Welsh Premier League
6/4 23/10 7/4 1
13:30
Brechin Vics v Dundee Violet SCO East Region
7/1 7/1 1/7 1
13:30
Arniston v Glenrothes SCO East Region
4/7 21/5 12/5 1
13:30
Preston Athletic v Leith SCO Lowland
9/4 9/2 4/7 1
13:30
Linlithgow v Broxburn Athletic SCO East Region
8/15 21/5 13/5 1
13:30
Burntisland Shipyard v Peebles SCO Lowland
10/11 4/1 6/4 1
13:30
Tranent v Thornton SCO East Region
13/8 4/1 5/6 1
13:30
Forfar Alb v East Craigie SCO East Region
7/1 7/1 1/7 1
13:30
Edinburgh United v Harthill SCO East Region
2/7 11/2 21/5 1
13:30
Cardiff Met University v Bala WAL Welsh Premier League
15/8 23/10 7/5 1
13:30
Hannover 96 v Bayern Munich GER Bundesliga
5/1 18/5 8/15 74
13:30
Whitburn v Tayport SCO East Region
31/10 5/1 2/5 1
13:30
Blackburn Utd v Kirriemuir SCO East Region
2/5 5/1 31/10 1
13:30
Bathgate Thistle v Downfield SCO East Region
6/4 7/2 1/1 1
13:30
Ormiston v Tweedmouth SCO Lowland
1/4 6/1 9/2 1
13:30
Scone v Luncarty SCO East Region
7/2 11/2 1/3 1
13:30
RasenBallsport Leipzig v Hoffenheim GER Bundesliga
11/10 3/1 23/10 76
13:30
Armadale v Lochgelly SCO East Region
4/9 9/2 3/1 1
13:30
Bonnyrigg v Hill Of Beath SCO East Region
1/6 13/2 13/2 1
13:30
Jeanfield v Broughty SCO East Region
3/1 9/2 4/9 1
13:30
Lochee Utd v Auchinleck SCO Scotland Junior Cup
2/1 21/5 4/6 32
13:30
Piast Gliwice v Pogon Szczecin POL Ekstraklasa
6/4 23/10 9/5 36
13:30
Newtown v Prestatyn WAL Welsh Premier League
1/2 33/10 5/1 1
13:30
Stuttgart v Werder Bremen GER Bundesliga
7/5 5/2 2/1 74
13:30
Blairgowrie v Dundee North End SCO East Region
31/10 5/1 2/5 1
13:30
Boness United v Kennoway SCO East Region
2/7 11/2 21/5 1
13:30
Coupar Angus v Lochore SCO East Region
13/10 21/5 1/1 1
13:30
Craigroyston v Livingston Utd SCO East Region
4/9 9/2 3/1 1
13:30
Hurlford v Wishaw SCO Scotland Junior Cup
1/2 15/4 3/1 32
13:30
Eintracht Frankfurt v Hertha Berlin GER Bundesliga
37/40 5/2 33/10 73
13:30
Newtongrange v Forfar WE SCO East Region
1/2 9/2 13/5 1
13:30
Easthouses Lily v Kirkcaldy SCO East Region
1/6 7/1 6/1 1
13:30
Dunbar v St Andrews SCO East Region
1/5 6/1 11/2 1
13:30
Hamburg v SC Freiburg GER Bundesliga
11/10 12/5 14/5 73
13:45
Al-Najma Manama v Malkia BAH Bahrain League
13/10 11/5 17/10 1
14:00
Oxford City v Bognor Regis Town ENG Conference South
13/20 3/1 19/5 32
14:00
Lancaster City v Stourbridge ENG Northern Premier League
31/20 13/5 31/20 32
14:00
Forres Mechanics v Lossiemouth SCO Highland League
1/5 6/1 11/2 1
14:00
Leatherhead v Leiston FC ENG Ryman Premier Division
13/10 27/10 17/10 32
14:00
North Ferriby Utd v Kidderminster Harriers ENG Conference North
16/1 7/1 2/15 32
14:00
Redditch Utd v Tiverton Town ENG Southern Premier League
7/5 11/4 7/5 33
14:00
Burgess Hill Town v Staines Town ENG Ryman Premier Division
17/4 33/10 8/15 33
14:00
York City v Leamington ENG Conference North
8/13 3/1 4/1 33
14:00
Doncaster Rovers v Oxford Utd ENG League One
6/5 5/2 23/10 73
14:00
Bolton Wanderers v Wolves ENG League Championship
10/3 13/5 37/40 73
14:00
Portsmouth v Charlton Athletic ENG League One
23/20 5/2 5/2 72
14:00
St Mirren v Greenock Morton SCO Championship
23/20 5/2 12/5 65
14:00
Berwick Rangers v Cowdenbeath SCO League 2
11/10 5/2 5/2 64
14:00
Stranraer v Raith Rovers SCO League 1
7/2 3/1 8/11 65
14:00
Degerfors v Landskrona SWE Superettan
21/20 12/5 13/5 41
14:00
AFC Fylde v Solihull Moors ENG Conference Premiership
9/10 27/10 14/5 33
14:00
Truro City v Braintree Town ENG Conference South
11/10 13/5 85/40 33
14:00
Hednesford Town v Mickleover Sports ENG Northern Premier League
11/8 13/5 17/10 32
14:00
Lowestoft Town v Tonbridge Angels ENG Ryman Premier Division
7/4 13/5 13/10 32
14:00
Gala Fairydean v Hawick SCO Lowland
4/9 9/2 3/1 1
14:00
Dalbeattie Star v Broomhill SC SCO Lowland
31/10 5/1 2/5 1
14:00
Edinburgh University v Edusport Academy SCO Lowland
5/6 4/1 13/8 1
14:00
Crusaders v Cliftonville NIR Premier
1/3 4/1 17/2 1
14:00
Grantham v Altrincham ENG Northern Premier League
19/10 11/4 6/5 32
14:00
Tamworth v Chorley ENG Conference North
14/5 23/10 1/1 32
14:00
AFC Wimbledon v Oldham Athletic ENG League One
23/20 23/10 11/4 72
14:00
Birmingham City v Sheffield United ENG League Championship
21/10 23/10 6/4 74
14:00
Ipswich Town v Aston Villa ENG League Championship
4/1 29/10 3/4 74
14:00
Shrewsbury Town v Bury ENG League One
4/9 7/2 7/1 73
14:00
Rushall Olympic v Witton Albion ENG Northern Premier League
29/20 13/5 17/10 32
14:00
Gillingham v Blackpool ENG League One
2/1 12/5 29/20 73
14:00
Notts County v Yeovil Town ENG League Two
4/6 3/1 22/5 69
14:00
Inverness CT v Dunfermline Athletic SCO Championship
5/4 12/5 11/5 65
14:00
Edinburgh City v Clyde SCO League 2
5/2 13/5 21/20 65
14:00
Atibaia SP v Capivariano SP BRA Brasilian Paulista
8/5 23/10 17/10 32
14:00
Watford v Crystal Palace ENG Premier League
2/1 12/5 6/4 85
14:00
Leyton Orient v Wrexham ENG Conference Premiership
11/8 9/4 2/1 32
14:00
Bromley v Boreham Wood ENG Conference Premiership
13/8 12/5 8/5 32
14:00
Kings Lynn Town v St Neots Town ENG Southern Premier League
13/20 3/1 16/5 1
14:00
Ostersunds FK v Orebro SK SWE Allsvenskan
4/7 16/5 19/4 59
14:00
East Kilbride FC v East Stirling SCO Lowland
20/23 15/4 13/8 1
14:00
Selkirk v Whitehill Welfare SCO Lowland
1/2 9/2 13/5 1
14:00
Linfield v Coleraine NIR Premier
13/5 13/5 1/1 33
14:00
Stafford Rangers v Shaw Lane Aquaforce ENG Northern Premier League
7/4 14/5 5/4 32
14:00
Southport v Brackley Town ENG Conference North
3/1 13/5 17/20 33
14:00
Brentford v Queens Park Rangers ENG League Championship
8/13 7/2 9/2 74
14:00
Rochdale v Bradford City ENG League One
3/4 29/10 19/5 73
14:00
Stalybridge Celtic v Coalville Town ENG Northern Premier League
5/4 14/5 9/5 32
14:00
Northampton Town v Plymouth Argyle ENG League One
85/40 5/2 13/10 73
14:00
Fleetwood Town v Wigan Athletic ENG League One
7/1 3/1 1/2 73
14:00
Crewe Alexandra v Morecambe ENG League Two
13/10 5/2 21/10 69
14:00
Mansfield Town v Port Vale ENG League Two
9/10 27/10 16/5 68
14:00
Wolfsberger AC v SK Sturm Graz AUT Bundesliga
18/5 27/10 3/4 40
14:00
Dover Athletic v Gateshead ENG Conference Premiership
5/6 13/5 16/5 32
14:00
Mordovya v Zenit Izhevsk RUS Division 2
1/3 31/10 17/2 13
14:00
Guiseley v Woking FC ENG Conference Premiership
31/10 27/10 5/6 33
14:00
Glenavon v Ballymena NIR Premier
3/5 31/10 17/4 1
14:00
Marine v Whitby ENG Northern Premier League
1/1 11/4 12/5 32
14:00
Curzon Ashton FC v Spennymoor ENG Conference North
21/10 5/2 23/20 33
14:00
Bristol City v Hull City ENG League Championship
5/4 27/10 11/5 74
14:00
Brightlingsea Regent v Metropolitan Police ENG Ryman Premier Division
17/10 11/4 13/10 32
14:00
Swindon Town v Grimsby Town ENG League Two
3/4 11/4 4/1 69
14:00
Lincoln City v Colchester ENG League Two
7/10 11/4 9/2 69
14:00
Livingston v Brechin City SCO Championship
1/8 7/1 28/1 63
14:00
Preston North End v Norwich City ENG League Championship
10/11 13/5 17/5 74
14:00
Stenhousemuir v Montrose SCO League 2
6/4 5/2 7/4 66
14:00
Umea FC v FC Linkoping City SWE Division 1
9/10 13/5 27/10 32
14:00
Alfreton Town v FC United of Manchester ENG Conference North
5/6 29/10 11/4 32
14:00
Hitchin Town v Bishop's Stortford ENG Southern Premier League
5/6 14/5 12/5 32
14:00
Enfield Town v Worthing FC ENG Ryman Premier Division
6/5 14/5 9/5 32
14:00
Rothes v Fraserburgh SCO Highland League
13/8 4/1 5/6 1
14:00
Dungannon v Warrenpoint Town NIR Premier
31/20 11/4 6/4 32
14:00
Wealdstone v Chippenham Town ENG Conference South
10/11 11/4 13/5 32
14:00
Buxton v Sutton Coldfield ENG Northern Premier League
11/20 17/5 21/5 32
14:00
Matlock Town v Workington ENG Northern Premier League
5/4 27/10 15/8 32
14:00
Exeter City v Crawley Town ENG League Two
3/4 29/10 19/5 69
14:00
Carlisle United v Luton Town ENG League Two
10/3 27/10 20/23 69
14:00
Banbury United v Merthyr Town ENG Southern Premier League
1/3 4/1 6/1 33
14:00
FC Copenhagen v AC Horsens DEN Superligaen
4/11 4/1 15/2 40
14:00
Hartlepool United v Torquay ENG Conference Premiership
21/10 23/10 13/10 32
14:00
BK Karlstad v Hisingsbacka FC SWE Division 2
3/10 21/5 15/2 13
14:00
Chelmsford City v Havant and Waterlooville ENG Conference South
13/10 23/10 2/1 32
14:00
AFC Telford United v Gainsborough Trinity ENG Conference North
8/13 3/1 4/1 33
14:00
Farnborough v Chesham Utd ENG Southern Premier League
12/5 3/1 4/5 33
14:00
Gloucester City v East Thurrock Utd ENG Conference South
11/10 27/10 21/10 32
14:00
Thurrock v Kingstonian ENG Ryman Premier Division
7/5 27/10 31/20 32
14:00
Stirling Univ v Civil Service Strollers SCO Lowland
6/5 18/5