90 Mins

Wed 15 Aug
Time Match 1 X 2
10:00
V-Varen Nagasaki v Kashima Antlers JAP J-1 League
19/4 18/5 7/2 123
10:00
Gamba Osaka v Consadole Sapporo JAP J-1 League
10/3 7/2 31/10 122
10:00
FC Tokyo v Kashiwa Reysol JAP J-1 League
3/1 18/5 11/2 121
10:00
Jeonnam Dragons v Gangwon FC SKR K League
3/1 17/5 14/5 37
10:00
Seoul E-Land v Daejeon Citizen SKR K2 League
17/4 18/5 19/4 33
10:00
Suwon Bluewings v FC Seoul SKR K League
3/1 18/5 5/1 77
10:00
Vissel Kobe v Sanfrecce Hiroshima JAP J-1 League
18/5 7/2 17/4 63
10:00
Pohang Steelers v Jeonbuk Hyundai Motors SKR K League
19/2 19/4 2/1 75
10:00
Canberra Olympic v Cooma Tigers AUS NPL Capital Territory
7/4 18/5 16/5 34
10:00
Vegalta Sendai v Shonan Bellmare JAP J-1 League
14/5 15/4 11/2 63
10:00
Cerezo Osaka v Shimizu S-Pulse JAP J-1 League
31/10 19/5 7/1 62
10:00
Shanghai Shanggang FC v Guangzhou R and F CHN China Super League
21/20 13/2 11/1 145
10:00
Kawasaki Frontale v Sagan Tosu JAP J-1 League
12/5 5/1 12/1 63
10:00
Jeju v Daegu SKR K League
18/5 18/5 5/1 37
10:00
Urawa Red Diamonds v Jubilo Iwata JAP J-1 League
29/10 4/1 15/2 125
10:30
Incheon United v Sangju Sangmu SKR K League
15/4 7/2 18/5 38
10:30
Yokohama F. Marinos v Nagoya Grampus JAP J-1 League
23/10 7/2 10/3 64
10:30
Gyeongnam FC v Ulsan Hyundai FC SKR K League
11/2 18/5 7/2 37
11:00
Bayern Munich U19 v FC Ingolstadt U19 GER Junioren Bundesliga
13/10 9/1 25/1 33
11:30
Yanbian Fude FC v Dalian Transcend CHN Jia League
13/5 22/5 9/1 54
11:30
Beijing Konggu v Shenzhen Ruby CHN Jia League
9/2 18/5 27/10 55
11:30
Anhui Litian v Qingdao Huanghaizhiyao CHN Jia League
17/4 7/2 16/5 55
11:30
Shijiazhuang Yongchang Junhao v Shanghai Shenxin CHN Jia League
11/5 4/1 13/2 54
11:35
Jiangsu Suning v Chongqing Lifan Newsensation CHN China Super League
19/10 9/2 17/2 77
11:35
Shandong Luneng v Hebei CFFC CHN China Super League
7/4 19/4 9/1 77
11:35
Tianjin Quanjian v Tianjin Teda CHN China Super League
13/5 7/2 4/1 77
11:35
Zhejiang Greentown v Zhejiang Yiteng CHN Jia League
2/1 5/1 11/1 54
11:35
Beijing Renhe v Changchun Yatai CHN China Super League
16/5 7/2 4/1 77
11:35
Nei Mongol Zhongyou v Meizhou Meixian Techand CHN Jia League
3/1 18/5 5/1 55
12:00
Henan Jianye v Guangzhou Evergrande CHN China Super League
14/1 13/2 13/10 77
12:00
North Korea U23 v Myanmar U23 Asian Games
11/8 13/2 14/1 34
12:00
Shanghai Shenhua v Guizhou Zhicheng CHN China Super League
17/10 22/5 15/2 76
12:00
Xinjiang Tianshan Leopard v Meizhou Hakka CHN Jia League
15/4 18/5 9/2 54
12:00
South Korea U23 v Bahrain U23 Asian Games
19/10 19/2 33/1 32
12:00
Indonesia U23 v Palestine U23 Asian Games
16/5 4/1 15/2 33
12:30
Hamburger U19 v St Pauli U19 GER Junioren Bundesliga
7/4 18/5 18/5 34
13:00
FC Pipinsried v Bayern Munchen II GER Regionalliga Bayern
13/1 6/1 29/20 34
13:00
Sakaryaspor v Bandirmaspor Club Friendly
16/5 7/2 17/4 37
14:00
Barcelona RJ v Olaria BRA Campeonato Carioca 2
6/1 15/4 4/1 33
14:00
Nk Bilje v NK Celje SLN Slovenia Cup
25/1 17/2 17/10 33
14:00
NK Nafta v Ankaran Hrvatini Mas Tech SLN Slovenia Cup
19/10 18/5 31/10 34
14:00
Hertha Berlin v Hallescher FC Club Friendly
5/4 7/1 15/1 36
14:00
SD Videm v NK Triglav Gorenjska SLN Slovenia Cup
22/1 17/2 31/20 34
14:00
Heidenheim U19 v Nurnberg U19 GER Junioren Bundesliga
9/4 18/5 19/5 33
14:00
Sampion Celje v Ivancna Gorica SLN Slovenia Cup
23/10 18/5 17/4 33
14:00
NK Drava Ptuj v Ask Bravo Publikum SLN Slovenia Cup
21/10 19/5 11/2 33
15:00
Mladost Doboj Kakanj v Siroki Brijeg BOS Premier Liga
10/1 9/2 29/10 33
15:00
Lisen v 1 Sk Prostejov CZE Czech Cup
29/10 7/2 9/4 34
15:30
Sloboda Tuzla v FK Krupa BOS Premier Liga
31/10 4/1 7/1 33
15:30
Karlsruher U19 v Freiburg U19 GER Junioren Bundesliga
12/5 18/5 9/2 33
15:30
Mornar v FK Lovcen MNE Prva Liga
6/1 19/5 11/2 33
15:30
Radnik Bn v Celik Zenica BOS Premier Liga
23/10 19/4 10/1 34
15:30
FK Zeta Golubovci v FK Iskra MNE Prva Liga
5/1 19/5 7/1 33
15:30
Grbalj Radanovici v Rudar Pljevlja MNE Prva Liga
13/2 19/5 11/2 33
15:30
OFK Titograd v Buducnost Podgorica MNE Prva Liga
6/1 19/5 11/2 33
16:00
Bayer Leverkusen (U19) v Dortmund U19 GER Junioren Bundesliga
10/3 18/5 2/1 34
16:00
Stuttgarter Kickers U19 v Hoffenheim U19 GER Junioren Bundesliga
11/2 17/4 31/20 34
16:00
Moldova U21 v Armenia U21 U21 Internationals
10/3 18/5 11/2 37
16:00
SC Paderborn U19 v Bochum U19 GER Junioren Bundesliga
13/2 17/4 15/8 33
16:00
FK Litomerice v FK Varnsdorf CZE Czech Cup
9/2 19/5 17/10 34
16:00
Preussen Munster U19 v Borussia Monchengladbach U19 GER Junioren Bundesliga
4/1 7/2 14/5 33
16:00
Augsburg U19 v Stuttgart U19 GER Junioren Bundesliga
29/10 17/5 14/5 33
16:00
Schalke U19 v Fc Koln U19 GER Junioren Bundesliga
2/1 15/4 9/2 33
16:00
Mainz U19 v FSV Frankfurt U19 GER Junioren Bundesliga
31/20 19/4 8/1 33
16:00
BK Karlstad v Gefle IF SWE Sweden Cup
19/4 18/5 12/5 33
16:00
Fortuna Dusseldorf U19 v Aachen U19 GER Junioren Bundesliga
11/8 11/2 21/2 34
16:00
RB Leipzig U19 v Wolfsburg U19 GER Junioren Bundesliga
21/10 7/2 27/10 34
16:00
Hamburg v Bayern Munich Club Friendly
21/2 11/2 31/20 36
16:00
Duisburg U19 v Rot Weiss Essen U19 GER Junioren Bundesliga
7/4 4/1 11/2 33
16:00
Werder Bremen U19 v Niendorfer TSV U19 GER Junioren Bundesliga
5/4 10/1 28/1 33
16:00
Dynamo Dresden U19 v FC Magdeburg U19 GER Junioren Bundesliga
11/8 11/2 11/1 34
16:30
Hvidovre IF v FC Amager DEN Danish Cup
16/5 7/2 22/5 33
17:00
VFL Oldenburg v VfL Osnabruck GER Regional Cup
13/1 11/2 7/4 33
17:00
UCAM Murcia v Ontinyent Club Friendly
3/1 18/5 11/2 35
17:00
Hercules v Real Murcia Club Friendly
19/5 7/2 19/5 36
17:00
FK Sutjeska v OFK Petrovac MNE Prva Liga
18/5 11/2 18/1 33
17:30
Orlando Pirates v Bidwest Wits SAF South Africa Premier League
17/4 4/1 15/2 33
18:00
Taboao De Serra v Nacional SP BRA Paulista Cup
6/1 15/4 7/2 33
18:00
Artsul FC v Bonsucesso BRA Campeonato Carioca 2
13/2 19/5 31/10 33
18:00
Americano v Duque De Caxias BRA Campeonato Carioca 2
13/5 4/1 7/1 34
18:00
Angra Dos Reis RJ v Friburguense BRA Campeonato Carioca 2
15/4 15/4 6/1 33
18:00
Atletico Votuporanguense Sp v Mirassol SP BRA Paulista Cup
18/5 17/4 9/1 33
18:00
America RJ v Serrano RJ BRA Campeonato Carioca 2
85/40 15/2 25/1 32
18:00
Serra Macaense v Sao Goncalo E.C BRA Campeonato Carioca 2
10/3 18/5 11/2 33
18:00
Nojom Al Mostabel FC v Al Moqawloon Al Arab EGY Premier, Egypt
17/2 4/1 9/2 33
18:15
Zeljenicar Sarajevo v FK Sarajevo BOS Premier Liga
17/4 15/4 6/1 33
18:45
Leatherhead v Whitehawk ENG Ryman Premier Division
5/2 7/2 4/1 33
18:45
East Kilbride FC v Spartans SCO Challenge Cup
29/10 7/2 15/4 36
18:45
Elgin City v Arbroath SCO Challenge Cup
11/2 19/5 21/10 36
18:45
Cove v Montrose SCO Challenge Cup
13/2 17/4 9/5 36
18:45
Darlington v Blyth Spartans ENG Conference North
14/5 7/2 17/5 33
19:00
Real Madrid v Atletico Madrid UEFA Super Cup
19/5 18/5 5/1 73
19:00
Jorge Wilstermann v Guabira Santa Cruz BOL Bolivia Primera
17/10 9/2 8/1 33
19:30
Atletico Venezuela v Estudiantes De Caracas VEN Copa Venezuela
7/2 18/5 11/2 33
19:30
Dvo Metropolitano v Academia Puerto Cabello VEN Copa Venezuela
17/5 19/5 13/2 33
20:00
Caracas FC v Deportivo Petare VEN Copa Venezuela
23/10 6/1 17/1 34
20:00
Trujillanos v Deportivo JBL del Zulia VEN Copa Venezuela
19/5 5/1 15/1 33
20:00
Vasco RJ U20 v Fluminense RJ U20 BRA U20 League
31/10 7/2 17/4 34
20:00
Zulia FC v Titanes VEN Copa Venezuela
12/5 5/1 12/1 33
20:00
Aragua Fc v Libertador VEN Copa Venezuela
29/10 11/2 16/1 33
20:00
Deportivo Lara v Yaracuy FC VEN Copa Venezuela
14/5 11/2 16/1 33
20:30
Comerciantes Unidos v Academia Cantolao PER Torneo Apertura
15/4 18/5 5/1 33
20:30
Atletico GO U23 v Avai FC SC U23 BRA Campeonato Aspirantes
22/5 15/4 6/1 33
21:00
Deportivo Tachira v Real Frontera FC VEN Copa Venezuela
11/4 6/1 20/1 33
Thu 16 Aug
Time Match 1 X 2
22:00
Ituano SP v Atibaia SP BRA Paulista Cup
10/3 4/1 17/2 33
22:00
Monagas v Lala FC VEN Copa Venezuela
3/1 11/2 16/1 33
22:30
Temuco v San Lorenzo Copa Sudamericana
6/1 15/4 17/4 36
22:30
Cruzeiro v Santos BRA Copa De Brazil
17/4 5/1 15/1 33
22:45
Real Garcilaso v Union San Martin PER Torneo Apertura
5/2 7/1 22/1 33
23:00
Mineros De Guayana v Angostura FC VEN Copa Venezuela
2/1 6/1 15/1 33
00:00
Celaya v Santos Laguna MEX Copa Mexico
6/1 15/4 15/4 33
00:00
Jaguares de Cordoba v Atletico Bucaramanga COL Colombia Cup
17/4 4/1 15/2 33
00:00
DC United v Portland Timbers USA Major League Soccer
9/4 18/5 17/4 71
00:00
Cruz Azul v Zacatepec Morelos MEX Copa Mexico
23/10 5/1 12/1 34
00:30
Atletico Nacional Medellin v Patriotas FC COL Colombia Cup
18/5 15/2 30/1 32
00:30
Deportivo Junior v Deportes Quindio COL Colombia Cup
9/4 7/1 22/1 32
00:30
America De Cali v Leones FC COL Colombia Cup
4/1 11/2 20/1 33
00:45
Millonarios Bogota v General Diaz Copa Sudamericana
7/2 13/2 25/1 34
00:45
Flamengo v Gremio BRA Copa De Brazil
19/4 4/1 17/2 33
00:45
Chapecoense v Corinthians BRA Copa De Brazil
11/2 19/5 7/1 33
01:00
Dep. Municipal v Universitario de Deportes PER Torneo Apertura
22/5 7/2 17/5 33
02:00
Tigres UANL v San Luis MEX Copa Mexico
12/5 6/1 17/1 34
02:00
Los Angeles FC v Real Salt Lake USA Major League Soccer
29/20 19/4 15/2 72
02:00
Club Tijuana v Juarez MEX Copa Mexico
12/5 17/4 17/2 33
14:00
Kayrat v SK Sigma Olomouc Europa League
16/5 17/4 17/2 40
14:00
Sepidroud Rasht v Padideh Khorasan FC IRN Iran Premier League
15/2 4/1 22/5 37
14:00
Spain U20 (W) v Nigeria U20 (W) U20 World Cup - Women
12/5 7/1 21/1 33
15:00
Progres Niedercorn v FK Ufa Europa League
11/2 18/5 4/1 40
15:30
Tampere United v TPV FIN Kakkonen
6/1 4/1 2/1 33
15:30
AEK Larnaca FC v SK Sturm Graz Europa League
7/2 18/5 19/4 40
15:30
MP Mikkeli v MiPK FIN Kakkonen
12/5 15/4 5/1 33
16:00
Peykan v Gostaresh Foolad IRN Iran Premier League
9/2 17/4 10/1 35
16:00
HJK Helsinki v NK Olimpija Ljubljana Europa League
7/2 19/5 13/2 39
16:00
Al Ittihad Al Sakandary v Ismailia EGY Premier, Egypt
8/1 4/1 17/4 33
16:00
Foolad Khozestan v Nassaji Mazandaran IRN Iran Premier League
9/2 4/1 15/2 37
16:00
Fajr Jam Bushehr v Esteghlal Tehran IRN Iran Premier League
8/1 4/1 9/2 37
16:30
FC Copenhagen v CSKA Sofia Europa League
27/10 19/4 12/1 40
16:30
CS U Craiova v RasenBallsport Leipzig Europa League
12/1 11/2 9/5 40
17:00
CFR Cluj v Alashkert FC Europa League
5/2 13/2 20/1 38
17:00
Molde FK v Hibernian Europa League
29/10 17/4 17/2 40
17:00
KS Kukesi v Torpedo Kutaisi Europa League
4/1 7/2 4/1 40
17:00
Apoel Nicosia v Hapoel Beer Sheva Europa League
31/10 19/5 13/2 39
17:00
Midtjylland v The New Saints Europa League
85/40 12/1 45/1 38
17:00
FK Suduva v FK Spartaks Europa League
17/5 9/2 21/2 40
17:00
Zalgiris Vilnius v Sevilla Europa League
33/1 10/1 2/1 38
17:00
Zenit St Petersburg v Dinamo Minsk Europa League
19/10 9/1 30/1 38
17:30
Maccabi Tel Aviv v Pyunik Europa League
16/5 17/2 35/1 38
17:30
Luzern v Olympiakos Piraus Europa League
11/2 15/4 29/10 39
17:30
France U20 (W) v North Korea U20 (W) U20 World Cup - Women
14/5 18/5 9/2 34
17:45
LASK Linz v Besiktas Europa League
13/2 19/5 3/1 39
17:45
Dinamo Brest v Apollon Limassol Europa League
17/4 18/5 17/4 40
18:00
F91 Dudelange v Legia Warsaw Europa League
19/2 22/5 5/2 40
18:00
Zrinjski v Ludogorets Europa League
11/1 19/4 14/5 40
18:00
Brondby IF v FK Spartak Subotica Europa League
5/2 17/2 33/1 38
18:00
Basel v Vitesse Arnhem Europa League
11/5 17/4 15/2 40
18:00
Atalanta v Hapoel Haifa Europa League
9/5 8/1 25/1 38
18:15
Lech Poznan v Genk Europa League
11/2 18/5 16/5 39
18:15
NK Maribor v Rangers Europa League
19/5 18/5 11/2 40
18:30
Gent v Jagiellonia Bialystok Europa League
16/5 11/2 17/1 40
18:30
Partizan Belgrade v FC Nordsjaelland Europa League
14/5 17/4 17/2 40
18:30
Rapid Vienna v Slovan Bratislava Europa League
23/10 9/2 19/2 41
18:30
FCSB v Hajduk Split Europa League
31/10 17/4 17/2 40
18:30
Feyenoord v Dukla Trencin Europa League
13/8 7/1 19/1 38
18:45
Bordeaux v Illichivets Mariupol Europa League
23/10 15/2 25/1 38
18:45
Sunderland v Sheffield Wednesday ENG EFL Cup
15/4 7/2 17/4 69
18:45
Rijeka v Sarpsborg 08 Europa League
23/10 11/2 13/1 41
18:45
Burnley v Istanbul Basaksehir FK Europa League
9/2 4/1 8/1 39
18:45
Rosenborg v Cork City FC Europa League
11/5 11/2 13/1 41
19:00
Deportivo La Guaira v Atletico Furrial VEN Copa Venezuela
14/5 11/2 15/1 33
19:00
Misr El Maqasha v Zamalek EGY Premier, Egypt
17/2 4/1 19/5 33
19:00
Valur Reykjavik v FC Sheriff Tiraspol Europa League
11/2 18/5 4/1 40
19:30
Sporting Braga v FC Zorya Lugansk Europa League
12/5 6/1 18/1 40
Fri 17 Aug
Time Match 1 X 2
22:15
Palmeiras v Bahia BRA Copa De Brazil
29/10 11/2 18/1 33
22:30
Botafogo RJ v Nacional Asuncion Copa Sudamericana
17/5 13/2 22/1 35
22:45
Sport Rosario v Union Comercio PER Torneo Apertura
3/1 4/1 8/1 33
00:45
CA Colon v Sao Paulo Copa Sudamericana
15/2 4/1 11/2 33
00:45
Defensor Sporting v Fluminense RJ Copa Sudamericana
9/2 15/4 11/2 36
01:00
Melgar v CD UT Cajamarca PER Torneo Apertura
29/10 19/5 6/1 33
14:00
Umraniyespor v Adanaspor TUR 1.Lig
7/2 18/5 11/2 33
14:00
England U20 (W) v Netherlands U20 (W) U20 World Cup - Women
85/40 15/4 5/1 33
14:25
Umm Salal v Al Ahli (qat) QAT Qatar League
23/10 15/4 5/1 33
15:15
Teraktor-Sazi v Saipa Karadj IRN Iran Premier League
5/1 19/5 13/2 37
15:30
FC Haka v FF Jaro FIN Ykkonen
13/5 19/5 6/1 37
15:30
Turku PS v VPS Vaasa FIN Veikkausliiga
5/1 18/5 5/1 41
15:45
Zob Ahan v Sepahan IRN Iran Premier League
19/4 15/4 6/1 37
16:00
Cracovia Krakow v Zaglebie Lubin POL Ekstraklasa
22/5 18/5 17/4 37
16:00
Arsenal Kiev v Chornomorets Odessa UKR Vyscha Liga
11/2 19/5 11/2 33
16:00
Sanat Naft Abadan v Esteghlal Khuzestan IRN Iran Premier League
4/1 17/4 19/2 37
16:15
Elazigspor v Boluspor TUR 1.Lig
6/1 15/4 17/5 33
16:15
VfB Eichstatt v Garching GER Regionalliga Bayern
13/5 7/2 18/5 33
16:30
Dukla Praha v FC Slovacko CZE Gambrinus Liga
7/2 15/4 6/1 33
16:35
Qatar Sc v Al Sailiya QAT Qatar League
13/5 7/2 7/2 33
17:00
Sonderjyske v Vendsyssel FF DEN Superligaen
23/10 4/1 7/1 42
17:00
Wacker Burghausen v Viktoria Aschaffenburg GER Regionalliga Bayern
5/2 18/5 22/5 33
17:00
Falkenbergs FF v Halmstad SWE Superettan
27/10 18/5 22/5 42
17:00
GKS Tychy 71 v Olsztyn POL I Liga
31/10 4/1 8/1 33
17:00
SV Heimstetten v TSV 1860 Rosenheim GER Regionalliga Bayern
9/4 18/5 4/1 33
17:00
LKS Nieciecza v Sandecja Nowy Sacz POL I Liga
7/2 19/5 13/2 33
17:00
Sirius v Dalkurd FF SWE Allsvenskan
23/10 19/5 11/2 59
17:00
Odra Opole v Gks Jastrzebie POL I Liga
7/2 19/5 13/2 33
17:10
Blau Weiss Linz v SKU Amstetten AUT Division 1
23/10 4/1 6/1 37
17:10
SV Ried v FC Liefering AUT Division 1
5/2 18/5 19/4 37
17:10
FAC Team Fur Wien v WSG Wattens AUT Division 1
19/4 18/5 27/10 38
17:10
FC Wiener Neustadt v Austria Vienna II AUT Division 1
21/10 22/5 8/1 37
17:10
Austria Klagenfurt v Wacker Innsbruck II AUT Division 1
5/2 18/5 5/1 37
18:00
Gazelec Ajaccio v Grenoble FRA Division 2
5/1 7/2 5/1 41
18:00
Cholet v Us Quevilly Rouen FRA National
19/4 15/4 6/1 33
18:00
Sochaux v Brest FRA Division 2
4/1 17/5 9/2 41
18:00
Chojniczanka Chojnice v MKS Puszcza Niepolomice POL I Liga
3/1 17/4 17/2 33
18:00
Roda JC Kerkrade v Jong Ajax NED Jupiler League
21/10 18/5 17/4 37
18:00
FC Groningen v Willem II Tilburg NED Eredivisie
12/5 15/4 5/1 58
18:00
Debreceni VSC v MTK Budapest HUN Hungary League
18/5 18/5 11/2 33
18:00
CSMS Iasi v FC Botosani ROM Divizia A
9/2 18/5 5/1 33
18:00
Le Havre v Clermont FRA Division 2
15/4 15/4 15/2 41
18:00
RKC Waalwijk v Telstar NED Jupiler League
14/5 7/2 19/5 37
18:00
Jong PSV v FC Eindhoven NED Jupiler League
7/4 4/1 11/2 37
18:00
Lorient v Valenciennes FRA Division 2
16/5 7/2 6/1 41
18:00
NEC Nijmegen v Cambuur NED Jupiler League
15/8 17/4 15/2 37
18:00
Dinamo Zagreb v Nk Osijek CRO Division 1
23/10 19/4 11/1 34
18:00
Chamois Niortais v Orleans FRA Division 2
31/10 10/3 22/5 41
18:00
Go Ahead Eagles v Jong Fc Utrecht NED Jupiler League
7/4 17/4 7/1 37
18:00
FC Volendam v FC Den Bosch NED Jupiler League
12/5 18/5 17/4 37
18:00
Paris FC v AS Beziers FRA Division 2
22/5 4/1 9/1 41
18:00
Auxerre v AS Nancy FRA Division 2
16/5 15/4 7/1 41
18:00
Twente v Sparta Rotterdam NED Jupiler League
13/5 18/5 17/4 37
18:00
FC Dordrecht 90 v Helmond Sport NED Jupiler League
13/5 18/5 17/4 37
18:00
Chateauroux v Red Star FC 93 FRA Division 2
18/5 19/5 17/2 41
18:00
MVV Maastricht v Top Oss NED Jupiler League
15/8 15/4 22/5 38
18:15
Girona v Real Valladolid ESP La Liga Primera
16/5 4/1 17/2 61
18:30
KV Mechelen v Lommel United BEL Division 2
12/5 17/4 8/1 34
18:30
Anderlecht v Mouscron Peruwelz BEL Jupiler
31/20 7/1 17/1 41
18:30
Stal Mielec v Podbeskidzie Bielsko Biala POL I Liga
4/1 15/4 6/1 33
18:30
Miedz Legnica v Korona Kielce POL Ekstraklasa
7/2 18/5 5/1 37
18:45
Trabzonspor v Sivasspor TUR Super Lig
13/5 19/5 6/1 42
18:45
SV Wehen Wiesbaden v St Pauli GER German Cup
5/1 18/5 17/4 54
18:45
Birmingham City v Swansea City ENG League Championship
5/1 18/5 9/2 73
18:45
Reims v Olympique Lyonnais FRA Division 1
7/1 4/1 9/4 74
18:45
FC Schweinfurt 05 v Schalke 04 GER German Cup
25/1 9/1 8/5 54
18:45
1. FC Magdeburg v SV Darmstadt 98 GER German Cup
4/1 15/4 6/1 54
18:45
Cabinteely FC v Drogheda United IRE First Division
7/1 4/1 14/5 33
18:45
Athlone Town v Finn Harps IRE First Division
30/1 10/1 8/5 33
18:45
Notts County v Yeovil Town ENG League Two
14/5 17/4 17/2 57
18:45
Limerick FC v Sligo Rovers IRE Premier League
15/2 4/1 27/10 44
18:45
Derry City v Waterford United IRE Premier League
7/2 7/2 4/1 45
18:45
Galway FC v Longford Town IRE First Division
31/10 7/2 19/5 34
19:00
Shamrock Rovers v Bohemian FC IRE Premier League
31/10 22/5 10/1 44
19:00
Wexford Youths v Shelbourne FC IRE First Division
22/1 7/1 85/40 33
19:30
Deportivo Aves v Tondela POR Primeira Liga
17/4 15/4 13/2 58
20:00
Deportivo Maipu v Club Atletico Temperley ARG Copa Argentina
13/2 19/5 22/5 37
20:15
Real Betis v Levante ESP La Liga Primera
14/5 4/1 15/2 61
Sat 18 Aug
Time Match 1 X 2
22:00
Talleres v Rosario Central ARG Primera Division
9/2 4/1 8/1 41
22:15
Londrina v Paysandu BRA Serie B - Brasileiro
19/4 4/1 9/1 31
23:00
Audax Italiano v Palestino CHI Primera
31/10 18/5 5/1 37
23:30
Vila Nova FC Goiania v CRB Maceio BRA Serie B - Brasileiro
17/4 19/4 13/1 31
00:00
Newells Old Boys v Independiente ARG Primera Division
11/2 19/5 13/2 41
00:00
Veracruz v Chivas Guadalajara MEX Mexican Primera
19/4 18/5 19/5 33
00:30
Figueirense v Goias BRA Serie B - Brasileiro
4/1 15/4 6/1 33
02:00
Atlas De Guadalajara v Monarcas Morelia MEX Mexican Primera
19/5 7/2 17/4 33
09:00
Ventforet Kofu v Ehime FC JAP J-2-league
31/10 17/4 9/1 41
09:00
Tokyo Verdy 1969 v Oita Trinita JAP J-2-league
18/5 7/2 17/4 41
09:00
Yokohama FC v Kamatamare Sanuki JAP J-2-league
12/5 22/5 9/1 42
09:00
Mito Hollyhock v JEF United Ichihara-Chiba JAP J-2-league
3/1 7/2 15/4 41
10:00
Matsumoto Yamaga FC v FC Machida Zelvia JAP J-2-league
31/10 19/5 13/2 41
10:00
Renofa Yamaguchi v Kyoto Purple Sanga JAP J-2-league
11/4 7/2 4/1 41
10:00
Omiya Ardija v Albirex Niigata (JPN) JAP J-2-league
31/10 15/4 6/1 41
10:00
Tochigi SC v Avispa Fukuoka JAP J-2-league
13/2 19/5 19/4 41
10:00
Tokushima Vortis v Montedio Yamagata JAP J-2-league
7/2 4/1 7/1 41
10:00
Zweigen Kanazawa v Okayama JAP J-2-league
17/4 15/4 6/1 41
10:15
Academica Coimbra v Pacos Ferreira POR Segunda Liga
5/1 15/4 6/1 33
11:30
Cardiff City v Newcastle United ENG Premier League
6/1 15/4 19/4 85
11:30
Partick Thistle v Celtic SCO League Cup
22/1 15/2 19/10 63
12:00
FC Ingolstadt 04 II v SV Schalding-Heining GER Regionalliga Bayern
21/10 15/4 19/4 33
12:00
Pirmasens v SC Hessen Dreieich GER Regionalliga Sudwest
13/5 7/2 4/1 33
12:00
Kickers Offenbach v 1899 Hoffenheim II GER Regionalliga Sudwest
27/10 18/5 19/4 33
12:00
Grimsby Town v Lincoln City ENG League Two
7/1 4/1 4/1 56
13:00
Lens v Troyes FRA Division 2
10/3 4/1 19/2 41
13:30
VfR Wormatia Worms v Werder Bremen GER German Cup
30/1 19/2 17/10 54
13:30
TuS Dassendorf v MSV Duisburg GER German Cup
20/1 12/5 54
13:30
Hatayspor v Kdc Karabukspor TUR 1.Lig
9/4 5/1 11/1 34
13:30
SV Elversberg v Wolfsburg GER German Cup
19/1 7/1 17/10 53
13:30
Kaiserslautern v Hoffenheim GER German Cup
12/1 11/2 17/10 54
13:30
SSV Ulm 1846 v Eintracht Frankfurt GER German Cup
19/1 7/1 17/10 53
13:30
SV Rodinghausen v Dynamo Dresden GER German Cup
8/1 9/2 9/5 54
14:00
Ipswich Town v Aston Villa ENG League Championship
7/1 15/4 15/4 72
14:00
FC Inter Turku v KuPS FIN Veikkausliiga
19/5 7/2 7/2 42
14:00
Port Vale v Crawley Town ENG League Two
15/4 19/5 6/1 68
14:00
Shrewsbury Town v Blackpool ENG League One
22/5 4/1 15/2 72
14:00
Coventry City v Plymouth Argyle ENG League One
19/5 15/4 6/1 72
14:00
FC Halifax Town v Dagenham and Redbridge ENG Conference Premiership
23/10 17/4 8/1 34
14:00
Montrose v Brechin City SCO League 1
4/1 7/2 10/3 54
14:00
Bury v Forest Green Rovers ENG League Two
10/3 19/5 6/1 56
14:00
Southend United v Bradford City ENG League One
10/3 19/5 13/2 72
14:00
Eastleigh v Wrexham ENG Conference Premiership
19/4 18/5 15/4 33
14:00
Annan Athletic v Queens Park SCO League 2
17/5 7/2 7/2 54
14:00
Millwall v Derby County ENG League Championship
15/4 18/5 11/2 61
14:00
Stevenage v Morecambe ENG League Two
16/5 17/4 9/1 57
14:00
Forfar Athletic v Stranraer SCO League 1
29/10 7/2 18/5 53
14:00
Solihull Moors v Sutton Utd ENG Conference Premiership
22/5 18/5 17/4 33
14:00
Peterhead v Clyde SCO League 2
29/10 7/2 17/4 54
14:00
Oldham Athletic v Macclesfield Town ENG League Two
16/5 4/1 7/1 57
14:00
Dumbarton v Arbroath SCO League 1
31/10 7/2 4/1 54
14:00
Burton Albion v Doncaster Rovers ENG League One
4/1 15/4 13/2 72
14:00
Everton v Southampton ENG Premier League
17/5 4/1 15/2 85
14:00
Leeds United v Rotherham ENG League Championship
19/10 5/1 12/1 61
14:00
Cheltenham Town v Carlisle United ENG League Two
17/4 18/5 22/5 57
14:00
Walsall v Gillingham ENG League One
19/5 15/4 13/2 72
14:00
Aberdeen v St Mirren SCO League Cup
2/1 5/1 12/1 53
14:00
Dunfermline Athletic v Hearts SCO League Cup
17/2 17/4 13/5 53
14:00
Braintree Town v Havant and Waterlooville ENG Conference Premiership
19/4 18/5 4/1 33
14:00
Edinburgh City v Stirling Albion SCO League 2
29/10 7/2 4/1 54
14:00
Hull City v Blackburn Rovers ENG League Championship
4/1 18/5 11/2 61
14:00
Peterborough United v Luton Town ENG League One
18/5 7/2 4/1 73
14:00
Aldershot Town v Harrogate Town ENG Conference Premiership
7/2 18/5 5/1 33
14:00
West Ham v Bournemouth ENG Premier League
3/1 18/5 19/4 88
14:00
JJK Jyvaskyla v AC Oulu FIN Ykkonen
11/2 15/4 14/5 36
14:00
Reading v Bolton Wanderers ENG League Championship
15/4 19/5 15/2 60
14:00
Exeter City v Newport County ENG League Two
17/5 19/5 6/1 56
14:00
Portsmouth v Oxford Utd ENG League One
16/5 4/1 8/1 72
14:00
Cowdenbeath v Berwick Rangers SCO League 2
3/1 7/2 22/5 54
14:00
Swindon Town v Tranmere Rovers ENG League Two
16/5 15/4 5/1 69
14:00
Accrington Stanley v Charlton Athletic ENG League One
5/1 18/5 22/5 73
14:00
Hartlepool United v Maidenhead Utd ENG Conference Premiership
7/2 18/5 11/2 33
14:00
Maidstone Utd v Barrow FC ENG Conference Premiership
29/10 19/5 13/2 33
14:00
Leicester City v Wolves ENG Premier League
10/3 15/4 13/2 85
14:00
Wigan Athletic v Nottingham Forest ENG League Championship
4/1 7/2 19/4 61
14:00
West Brom v Queens Park Rangers ENG League Championship
13/5 17/4 9/1 61
14:00
Mansfield Town v Colchester ENG League Two
17/4 19/5 13/2 56
14:00
Barnet v Ebbsfleet United ENG Conference Premiership
10/3 15/4 6/1 33
14:00
Raith Rovers v East Fife SCO League 1
11/5 17/4 15/2 54
14:00
Barnsley v AFC Wimbledon ENG League One
14/5 22/5 19/2 73
14:00
Leyton Orient v Boreham Wood ENG Conference Premiership
27/10 19/5 13/2 33
14:00
Tottenham Hotspur v Fulham ENG Premier League
9/5 7/1 19/1 80
14:00
Sheffield United v Norwich City ENG League Championship