Football | Europa League Matches

Wed 18 Jul
Time Match 1 X 2
16:00
Zeljenicar Sarajevo v Trans Narva
2/15 7/1 30/1 37
Thu 19 Jul
Time Match 1 X 2
13:00
Tobol Kostanay v Samtredia
1/4 19/4 11/1 37
13:00
Kayrat v UE Engordany
1/16 11/1 28/1 38
15:00
KF Laci v Anorthosis Famagusta
13/5 23/10 11/10 38
15:00
FC Irtysh Pavlodar v FK Trakai
8/15 29/10 11/2 39
15:00
Gandzasar Kapan v Lech Poznan
21/4 17/5 1/2 39
15:00
FC Viitorul Constanta v Racing FC Union Luxembourg
1/7 13/2 19/1 37
15:00
Dinamo Minsk v Derry City
1/5 5/1 16/1 37
16:00
Molde FK v Glenavon
2/15 13/2 22/1 37
16:00
Gzira United v Radnicki Nis
4/1 3/1 13/20 39
16:00
JK Nomme Kalju v Stjarnan Gardabae
11/5 27/10 11/10 39
16:00
Slavia Sofia v Tampereen Ilves-Kissat
3/4 13/5 19/5 39
16:30
FC Riga v CSKA Sofia
27/10 23/10 21/20 38
16:30
Slovan Bratislava v FC Milsami
2/5 10/3 15/2 38
17:00
AIK v Shamrock Rovers
1/4 22/5 12/1 37
17:00
Sarpsborg 08 v IBV Vestmannaeyjar
2/7 9/2 19/2 38
17:00
BK Hacken v FHK Liepajas Metalurgs
4/11 19/5 15/2 39
17:00
FC Zaria Balti v Gornik Zabrze
11/2 16/5 1/2 39
17:00
Apollon Limassol v FC Stumbras
1/8 7/1 21/1 37
17:00
FK Vardar Skopje v Pyunik
13/20 13/5 19/4 39
17:00
Dinamo Tbilisi v Dunajska Streda
29/20 11/5 19/10 39
17:00
Prishtina v Esch Fola
20/23 5/2 16/5 38
17:00
Keshla Fc v Balzan Youths FC
3/4 5/2 19/5 39
17:00
Zalgiris Vilnius v KI Klaksvik
1/4 22/5 12/1 37
17:00
Shakhtyor Soligorsk v Connah's Quay
3/10 4/1 10/1 37
17:00
Maccabi Tel Aviv v Ferencvarosi TC
3/4 5/2 4/1 39
17:30
Progres Niedercorn v FK Gabala
2/1 12/5 13/10 40
17:30
FC Nordsjaelland v Cliftonville
1/11 17/2 25/1 38
17:45
Beitar Jerusalem v Chikhura Sachkhere
13/20 27/10 9/2 39
18:00
FC Copenhagen v KuPS
2/9 5/1 12/1 37
18:00
Luftetari v FK Ventspils
2/1 5/2 5/4 40
18:15
FK Sarajevo v Banants Yerewan
2/5 7/2 15/2 38
18:15
NK Maribor v Partizani Tirana
1/4 17/4 12/1 37
18:30
OFK Titograd v B36 Torshavn
8/13 27/10 5/1 39
18:30
Dukla Trencin v Buducnost Podgorica
13/20 29/10 4/1 40
18:30
Partizan Belgrade v Rudar Pljevlja
1/5 11/2 12/1 37
18:45
Nk Osijek v CS Petrocub
1/4 19/4 11/1 38
18:45
NSI Runavik v Hibernian
7/1 4/1 4/11 39
18:45
Dundalk v FC Levadia Tallinn
1/2 33/10 21/4 40
18:45
Coleraine v FK Spartak Subotica
4/1 5/2 3/4 39
18:45
Tre Fiori v NK Rudar Velenje
19/2 9/2 2/7 38
19:00
Ujpest v Neftchi Baku
23/20 23/10 12/5 38
19:00
Domzale v Siroki Brijeg
7/10 13/5 17/4 39
19:15
FH Hafnarfjordur v FC Lahti
4/5 13/5 17/5 39
.