We use 'cookies' in order to provide you with a better experience. By using our services, you agree to our use of cookies. (Learn More about Cookies) Close

Both Teams To Score - 90 Mins

Fri 22 Sep
Time Match Yes No
08:00
Persela Lamongan v PS TNI IDN Indonesia Super League
4/7 13/10 32
10:00
Quang Nam FC v Mh Hai Phong VIE V-league
40/85 31/20 32
10:00
Becamex Binh Duong v Song Lam Nghe An VIE V-league
8/15 11/8 33
11:00
Than Quang Ninh v Da Nang VIE V-league
40/85 31/20 32
11:30
Madura United v Sriwijaya IDN Indonesia Super League
37/40 4/5 32
11:30
PSM Makassar v Gresik United IDN Indonesia Super League
29/20 1/2 31
11:35
Chongqing Lifan Newsensation v Guangzhou Evergrande CHN China Super League
4/7 13/10 76
11:35
Beijing Guoan v Shanghai Shanggang FC CHN China Super League
2/5 7/4 76
13:30
1 Sk Prostejov v Valasske Mezirici CZE Div 3
40/85 6/4 13
14:00
Saipa Karadj v Fajr Jam Bushehr IRN Iran Premier League
1/1 3/4 36
14:00
Peykan v Naft Tehran IRN Iran Premier League
23/20 13/20 35
14:00
FC Lokomotiva Kosice v Msk Zilina B SLK 2nd League
40/85 31/20 13
14:15
Teraktor-Sazi v Padideh Khorasan FC IRN Iran Premier League
23/20 13/20 36
14:30
Sanat Naft Abadan v Foolad Khozestan IRN Iran Premier League
21/20 7/10 36
15:00
Torpedo Vladimir v FC Pskov-747 RUS Division 2
7/10 21/20 14
15:00
FK Pohronie v Nove Mesto Nad Vahom SLK 2nd League
13/20 23/20 13
15:30
Lahti Akatemia v FC Kiffen FIN Kakkonen
4/7 13/10 32
15:30
Grankulla IFK v FC Honka FIN Ykkonen
37/40 5/6 34
15:30
Al Moqawloon Al Arab v Al Ittihad Al Sakandary EGY Premier, Egypt
11/10 7/10 32
15:30
AC Oulu v KPV Kokkola FIN Ykkonen
11/20 11/8 36
15:30
Turku PS v FF Jaro FIN Ykkonen
4/5 20/21 36
16:00
Aris Limmasol v Apoel Nicosia CYP 1st Division
3/4 1/1 32
16:00
Piast Gliwice v Arka Gdynia POL Ekstraklasa
8/11 21/20 36
16:00
FC Gomel v FC Dnepr Mogilev BLR Belarus Premier League
20/23 17/20 32
16:30
FC Wiener Neustadt v Austria Lustenau AUT Division 1
8/15 11/8 37
16:30
Erzgebirge Aue v SV Sandhausen GER Bundesliga 2
19/20 5/6 40
16:30
KSV 1919 v WSG Wattens AUT Division 1
40/85 6/4 36
16:30
FC Wacker Innsbruck v TSV Hartberg AUT Division 1
9/20 8/5 36
16:30
MSV Duisburg v Holstein Kiel GER Bundesliga 2
8/13 5/4 41
16:30
FC Liefering v Blau Weiss Linz AUT Division 1
8/13 6/5 36
17:00
Berliner FC Dynamo v FSV Budissa Bautzen GER Regionalliga Nordost
17/20 20/23 32
17:00
TSV Schott Mainz v 1. FSV Mainz 05 II GER Regionalliga Sudwest
8/13 6/5 32
17:00
SC Paderborn 07 v Hansa Rostock GER Bundesliga 3
5/6 37/40 32
17:00
Lokomotive Leipzig v FC Oberlausitz Neugersdorf GER Regionalliga Nordost
11/20 13/10 33
17:00
FC Schweinfurt 05 v SV Schalding-Heining GER Regionalliga Bayern
4/6 11/10 32
17:00
CSKA Sofia v Dunav Ruse BUL A League
37/40 4/5 32
17:00
FC Nordsjaelland v Sonderjyske DEN Superligaen
8/15 29/20 40
17:00
Hertha BSC II v TSG Neustrelitz GER Regionalliga Nordost
8/13 6/5 32
17:00
Trabzonspor v Alanyaspor TUR Super Lig
2/5 15/8 41
17:00
SV Babelsberg 03 v VSG Altglienicke GER Regionalliga Nordost
7/10 21/20 32
17:00
Nice v Angers FRA Division 1
37/40 20/23 72
17:30
VfB Lubeck v ETSV Weiche Flensburg GER Regionalliga Nord
8/13 6/5 32
17:30
CS U Craiova v Voluntari ROM Divizia A
11/10 4/6 32
17:30
FSV Luckenwalde v Wacker Nordhausen GER Regionalliga Nordost
4/6 11/10 32
18:00
Chambly-Thelle v Creteil FRA National
5/6 9/10 32
18:00
Almere City v Top Oss NED Jupiler League
4/11 21/10 36
18:00
MVV Maastricht v Cambuur NED Jupiler League
8/15 29/20 37
18:00
Brest v Paris FC FRA Division 2
19/20 4/5 40
18:00
FC Eindhoven v FC Den Bosch NED Jupiler League
1/2 31/20 36
18:00
Gazelec Ajaccio v Chateauroux FRA Division 2
17/20 9/10 40
18:00
Sochaux v Ajaccio FRA Division 2
5/6 37/40 40
18:00
Orleans v Tours FRA Division 2
4/5 20/21 40
18:00
Bourg-Peronnas v Le Havre FRA Division 2
7/10 11/10 40
18:00
Laval v Pau FRA National
1/1 3/4 32
18:00
Lyon Duchere v Avranches FRA National
9/10 5/6 32
18:00
FC Volendam v De Graafschap NED Jupiler League
11/20 7/5 37
18:00
Valenciennes v Auxerre FRA Division 2
20/23 9/10 40
18:00
Les Herbiers v Dunkerque FRA National
4/5 37/40 32
18:00
Concarneau v US Boulogne FRA National
31/40 19/20 32
18:00
FC Emmen v Go Ahead Eagles NED Jupiler League
3/5 13/10 37
18:00
RKC Waalwijk v Jong Fc Utrecht NED Jupiler League
1/2 31/20 36
18:00
Us Quevilly Rouen v Reims FRA Division 2
4/5 20/21 40
18:00
AS Beziers v Red Star FC 93 FRA National
5/6 9/10 32
18:00
Sannois St Gratien v Rodez FRA National
5/6 9/10 32
18:00
Helmond Sport v FC Dordrecht 90 NED Jupiler League
1/2 31/20 36
18:00
SV Drochtersen/Assel v Luneburg GER Regionalliga Nord
13/20 23/20 32
18:00
Fortuna Sittard v AZ Alkmaar (R) NED Jupiler League
4/9 7/4 36
18:00
Nimes v Chamois Niortais FRA Division 2
8/11 21/20 40
18:30
Bayern Munich v Wolfsburg GER Bundesliga
11/10 8/11 80
18:30
Antwerp v Kortrijk BEL Jupiler
13/20 6/5 40
18:30
Slask Wroclaw v Lech Poznan POL Ekstraklasa
4/6 23/20 36
18:30
FAC Team Fur Wien v SV Ried AUT Division 1
17/20 20/23 36
18:45
Ravenna v Modena ITA Serie C
10/11 17/20 32
18:45
Dundalk v Drogheda United IRE Premier League
19/10 2/5 43
18:45
Bohemian FC v Saint Patricks Athletic IRE Premier League
31/40 21/20 43
18:45
Lille v Monaco FRA Division 1
8/13 13/10 102
18:45
Limerick FC v Cork City FC IRE Premier League
3/5 13/10 44
18:45
Derry City v Bray Wanderers IRE Premier League
4/6 6/5 44
18:45
GKS Katowice v Chrobry Glogow POL I Liga
5/6 9/10 32
18:45
Forest Green Rovers v Swindon Town ENG League Two
3/5 13/10 76
18:45
Warrenpoint Town v Linfield NIR Premier
17/20 37/40 32
18:45
The New Saints v Llandudno WAL Welsh Premier League
4/7 11/8 33
18:45
UCD v Cobh Ramblers IRE First Division
8/13 6/5 32
18:45
Galway FC v Sligo Rovers IRE Premier League
8/11 11/10 43
18:45
AFC Wimbledon v MK Dons ENG League One
17/20 37/40 73
18:45
Waterford United v Longford Town IRE First Division
20/23 20/23 32
19:00
Almeria v Sevilla Atletico Club ESP La Liga Segunda
4/5 37/40 17
19:00
Shamrock Rovers v Finn Harps IRE Premier League
7/5 4/7 42
19:00
Wexford Youths v Shelbourne FC IRE First Division
5/6 10/11 32
19:30
FC Porto v Portimonense POR Primeira Liga
11/8 11/20 69
Sat 23 Sep
Time Match Yes No
22:05
Belgrano v CA Tigre ARG Primera Division
1/1 31/40 40
22:15
Juventude v Boa Esporte BRA Serie B - Brasileiro
6/5 8/13 32
23:00
Talleres Remedios v Villa San Carlos ARG Primera B Metropolitana
1/1 3/4 32
23:30
Colo Colo v San Luis Quillota CHI Primera
4/6 11/10 36
00:00
Atletico Rafaela v Los Andes ARG Nacional B
11/10 4/6 32
00:05
Patronato v Club Atletico Tucuman ARG Primera Division
37/40 5/6 40
00:30
Luverdense EC v Oeste SP BRA Serie B - Brasileiro
11/10 7/10 32
00:30
Londrina v Santa Cruz FC BRA Serie B - Brasileiro
4/5 20/21 32
00:30
Independiente Rivadavia De Mendoza v San Martin De Tucuman ARG Nacional B
1/1 8/11 32
00:45
Cortulua v Jaguares de Cordoba COL Primera A
21/20 8/11 32
03:00
Heidelberg v APIA Sydney Leichhardt Tigers AUS NPL Finals
1/2 29/20 32
05:00
Consadole Sapporo v Albirex Niigata (JPN) JAP J-1 League
3/4 21/20 56
05:00
Okayama v Kamatamare Sanuki JAP J-2-league
4/5 19/20 40
06:00
Shimizu S-Pulse v Sanfrecce Hiroshima JAP J-1 League
8/13 5/4 57
06:00
Edgeworth Eagles v Brisbane Strikers AUS NPL Finals
1/4 13/5 33
06:00
Kyoto Purple Sanga v Shonan Bellmare JAP J-2-league
4/5 37/40 40
07:00
Jubilo Iwata v Omiya Ardija JAP J-1 League
7/10 11/10 56
07:00
Tokushima Vortis v FC Machida Zelvia JAP J-2-league
3/4 1/1 40
07:00
Kashiwa Reysol v FC Tokyo JAP J-1 League
8/11 21/20 56
07:00
Urawa Red Diamonds v Sagan Tosu JAP J-1 League
8/13 5/4 57
07:30
Yanbian Fude FC v Liaoning Fc CHN China Super League
4/11 19/10 76
09:00
Ventforet Kofu v Yokohama F. Marinos JAP J-1 League
11/10 7/10 56
09:00
Ulsan Hyundai FC v Jeonnam Dragons SKR K League
8/13 5/4 37
09:00
Incheon United v Suwon Bluewings SKR K League
31/40 1/1 36
10:00
Kashima Antlers v Gamba Osaka JAP J-1 League
3/5 5/4 58
10:00
Vissel Kobe v Kawasaki Frontale JAP J-1 League
8/15 7/5 57
10:00
Sangju Sangmu v Jeju SKR K League
8/13 5/4 37
10:00
Cerezo Osaka v Vegalta Sendai JAP J-1 League
4/6 23/20 58
11:00
VfL Wolfsburg II v TSV Havelse GER Regionalliga Nord
11/20 13/10 32
11:00
Rangers v Celtic SCO Premier
11/20 29/20 104
11:00
St Pauli v Fortuna Dusseldorf GER Bundesliga 2
4/5 1/1 40
11:00
Hamburg SV II v St. Pauli II GER Regionalliga Nord
11/20 13/10 33
11:00
Arminia Bielefeld v 1. FC Heidenheim 1846 GER Bundesliga 2
7/10 11/10 40
11:00
Atletico Madrid v Sevilla ESP La Liga Primera
31/40 21/20 73
11:00
FC Pipinsried v TSV Buchbach GER Regionalliga Bayern
8/15 11/8 33
11:00
Konyaspor v Akhisar Belediye TUR Super Lig
8/11 21/20 40
11:00
Odder Igf v Kjellerup IF DEN Division 2
1/2 29/20 32
11:00
Jahn Regensburg v Eintracht Braunschweig GER Bundesliga 2
8/13 5/4 41
11:00
IF Lyseng v VSK Aarhus DEN Division 2
40/85 31/20 32
11:30
Berliner Athletik Klub 07 v Energie Cottbus GER Regionalliga Nordost
4/7 13/10 32
11:30
West Ham v Tottenham Hotspur ENG Premier League
4/6 6/5 104
11:35
Shanghai Shenhua v Guangzhou R and F CHN China Super League
1/3 21/10 76
11:35
Jiangsu Suning v Guizhou Zhicheng CHN China Super League
11/20 13/10 77
11:35
Tianjin Teda v Tianjin Quanjian CHN China Super League
8/13 6/5 76
12:00
SC Fortuna Koln v VfL Sportfreunde Lotte GER Bundesliga 3
4/5 20/21 32
12:00
KSV Hessen Kassel v SV Elversberg GER Regionalliga Sudwest
3/4 1/1 32
12:00
SSV Ulm 1846 v Rochling Volklingen GER Regionalliga Sudwest
3/5 6/5 32
12:00
VfB Eichstatt v TSV 1860 Rosenheim GER Regionalliga Bayern
1/2 29/20 32
12:00
Carlstad United BK v Assyriska Foreningen SWE Division 1
1/2 29/20 32
12:00
Wattenscheid v SC Wiedenbruck 2000 GER Regionalliga West
4/7 13/10 32
12:00
Degerfors v IK Frej SWE Superettan
4/7 13/10 41
12:00
Bayern Munchen II v FC Memmingen GER Regionalliga Bayern
1/2 29/20 32
12:00
Viktoria Koln 1904 v Uerdingen GER Regionalliga West
8/15 11/8 32
12:00
FC Carl Zeiss Jena v Preussen Munster GER Bundesliga 3
17/20 10/11 32
12:00
1. FC Saarbrucken v Fc Astoria Walldorf GER Regionalliga Sudwest
4/5 37/40 32
12:00
FC Unterfohring v 1860 Munich GER Regionalliga Bayern
31/40 19/20 32
12:00
Halmstad v IFK Norrkoping SWE Allsvenskan
8/13 5/4 59
12:00
TSV Steinbach v SC Freiburg II GER Regionalliga Sudwest
4/7 13/10 33
12:00
FC Augsburg II v Wacker Burghausen GER Regionalliga Bayern
1/2 29/20 32
12:00
TUS Erndtebruck v Fortuna Dusseldorf II GER Regionalliga West
40/85 31/20 32
12:00
SC Verl v Bonner SC GER Regionalliga West
4/7 13/10 33
12:00
SpVgg Unterhaching v SV Meppen GER Bundesliga 3
3/5 13/10 32
12:00
Garching v SV Seligenporten GER Regionalliga Bayern
1/2 29/20 32
12:00
SV Westfalia Rhynern v Wegberg Beeck GER Regionalliga West
1/2 29/20 32
12:00
Marienlyst v Naesby DEN Division 2
4/7 13/10 32
12:00
Tegs SK v Sandviken SWE Division 1
1/2 29/20 32
12:00
VfL Osnabruck v Wurzburger Kickers GER Bundesliga 3
31/40 1/1 32
12:00
SV Wehen Wiesbaden v SG Sonnenhof Grossaspach GER Bundesliga 3
17/20 10/11 32
12:00
FC Ingolstadt 04 II v 1. FC Nurnberg II GER Regionalliga Bayern
2/5 7/4 32
12:00
Greve IF v Kolding IF DEN Division 2
9/20 8/5 32
12:00
Zwickau v SV Werder Bremen II GER Bundesliga 3
4/5 20/21 32
12:00
Hallescher FC v Chemnitzer FC GER Bundesliga 3
8/11 21/20 32
12:00
SV Rodinghausen v 1. FC Koln II GER Regionalliga West
11/20 13/10 32
13:00
Hillerod v B 93 DEN Division 2
3/5 6/5 32
13:00
Brescia v Foggia ITA Serie B
13/20 6/5 40
13:00
Bari v Ternana ITA Serie B
9/10 20/23 40
13:00
Roma v Udinese ITA Serie A
31/40 21/20 72
13:00
Novara v Avellino ITA Serie B
17/20 9/10 40
13:00
Virtus Entella v Carpi ITA Serie B
17/20 9/10 40
13:00
Apollon Smyrnis v Platanias GRE Super League
11/10 7/10 36
13:00
Frem v Akademisk DEN Division 2
40/85 31/20 32
13:00
Fremad v Ringkobing IF DEN Division 2
40/85 31/20 32
13:00
Perugia v Frosinone ITA Serie B
7/10 11/10 40
13:00
Venezia v Parma ITA Serie B
10/11 17/20 40
13:00
Eutin 08 v Hannover 96 II GER Regionalliga Nord
11/20 13/10 32
13:00
Skovshoved v Bronshoj DEN Division 2
9/20 8/5 32
13:00
Lorient v AS Nancy FRA Division 2
4/5 20/21 40
13:00
Empoli v Cittadella ITA Serie B
13/20 6/5 40
13:00
Cremonese v Pescara ITA Serie B
1/3 11/5 40
13:00
Borussia Monchengladbach II v Rot-Weiss Essen GER Regionalliga West
8/15 11/8 33
13:00
Borussia Hildesheim v BSV Rehden GER Regionalliga Nord
13/20 23/20 32
13:00
Fc Sydvest 05 v Jammerbught FC DEN Division 2
4/9 13/8 32
13:00
Salernitana v Spezia ITA Serie B
1/1 31/40 40
13:30
RasenBallsport Leipzig v Eintracht Frankfurt GER Bundesliga
8/11 11/10 74
13:30
Werder Bremen v SC Freiburg GER Bundesliga
4/7 7/5 73
13:30
LKS Nieciecza v Lechia Gdansk POL Ekstraklasa
13/20 23/20 36
13:30
Stuttgart v Augsburg GER Bundesliga
7/10 23/20 72
13:30
Genclerbirligi v Istanbul Basaksehir FK TUR Super Lig
8/11 21/20 40
13:30
Hoffenheim v Schalke 04 GER Bundesliga
8/13 13/10 74
13:30
Dynamo Moscow v CSKA Moscow RUS Premier
1/1 3/4 15
13:30
FSV Mainz v Hertha Berlin GER Bundesliga
20/23 37/40 72
13:35
Grenoble v Cholet FRA National
5/6 9/10 32
14:00
Rakow Czestochowa v Bytovia Bytow POL I Liga
7/10 21/20 32
14:00
Hampton and Richmond v Concord Rangers ENG Conference South
13/20 23/20 32
14:00
Havant and Waterlooville v Welling United ENG Conference South
8/13 6/5 33
14:00
Varbergs BoIS FC v Dalkurd FF SWE Superettan
4/6 23/20 40
14:00
Derby County v Birmingham City ENG League Championship
31/40 1/1 73
14:00
Leeds United v Ipswich Town ENG League Championship
37/40 5/6 73
14:00
Hitchin Town v Basingstoke Town ENG Southern Premier League
2/5 7/4 32
14:00
Stevenage v Morecambe ENG League Two
3/5 13/10 69
14:00
Luton Town v Chesterfield ENG League Two
7/10 11/10 69
14:00
Mickleover Sports v Hednesford Town ENG Northern Premier League
4/7 13/10 33
14:00
Scunthorpe United v Portsmouth ENG League One
3/4 21/20 73
14:00
Farsley AFC v Barwell ENG Northern Premier League
2/5 7/4 32
14:00
AFC Fylde v Woking FC ENG Conference Premiership
40/85 13/8 32
14:00
Sutton Utd v Barrow FC ENG Conference Premiership
31/40 1/1 32
14:00
Brechin City v Dunfermline Athletic SCO Championship
4/6 23/20 66
14:00
CF Reus Deportiu v Osasuna ESP La Liga Segunda
1/1 3/4 17
14:00
Nuneaton Town v Southport ENG Conference North
1/2 29/20 33
14:00
Gainsborough Trinity v Salford City ENG Conference North
11/20 11/8 32
14:00
Whitehawk v St Albans ENG Conference South
1/2 29/20 32
14:00
Bolton Wanderers v Brentford ENG League Championship
11/20 11/8 72
14:00
Dunstable Town v Dorchester Town ENG Southern Premier League
2/5 7/4 32
14:00
Crewe Alexandra v Carlisle United ENG League Two
11/20 7/5 69
14:00
Leiston FC v Metropolitan Police ENG Ryman Premier Division
3/4 1/1 32
14:00
Altrincham v Grantham ENG Northern Premier League
40/85 31/20 32
14:00
Bristol Rovers v Blackpool ENG League One
4/7 11/8 73
14:00
Thurrock v Merstham ENG Ryman Premier Division
8/15 7/5 33
14:00
Northampton Town v Bradford City ENG League One
3/4 21/20 73
14:00
Notts County v Lincoln City ENG League Two
31/40 1/1 69
14:00
Solihull Moors v Dagenham and Redbridge ENG Conference Premiership
4/7 11/8 32
14:00
FC Halifax Town v Bromley ENG Conference Premiership
13/20 6/5 32
14:00
Swansea City v Watford ENG Premier League
3/4 21/20 106
14:00
Stranraer v Arbroath SCO League 1
1/2 6/4 66
14:00
Eastbourne Borough v Oxford City ENG Conference South
4/9 17/10 32
14:00
Braintree Town v Hungerford Town ENG Conference South
4/7 13/10 33
14:00
Wolves v Barnsley ENG League Championship
3/4 21/20 73
14:00
Frome Town v Bishop's Stortford ENG Southern Premier League
9/20 8/5 32
14:00
Kings Lynn v Tiverton Town ENG Southern Premier League
4/9 13/8 32
14:00
Burgess Hill Town v Tonbridge Angels ENG Ryman Premier Division
4/9 17/10 32
14:00
Mansfield Town v Cambridge United ENG League Two
19/20 5/6 68
14:00
Staines Town v Lowestoft Town ENG Ryman Premier Division
8/15 7/5 32
14:00
Ross County v Hibernian SCO Premier
7/10 23/20 74
14:00
Halesowen Town v Warrington Town ENG Northern Premier League
4/7 13/10 32
14:00
Torquay v Macclesfield Town ENG Conference Premiership
13/20 6/5 32
14:00
Dorking Wanderers v Brightlingsea Regent ENG Ryman Premier Division
9/20 8/5 32
14:00
Stenhousemuir v Berwick Rangers SCO League 2
4/7 11/8 65
14:00
Brackley Town v Curzon Ashton FC ENG Conference North
3/4 1/1 32
14:00
Bognor Regis Town v Gloucester City ENG Conference South
1/2 6/4 33
14:00
Fulham v Middlesbrough ENG League Championship
4/6 23/20 73
14:00
Farnborough v St Ives Town ENG Southern Premier League
9/20 8/5 32
14:00
Weymouth v Hereford FC ENG Southern Premier League
2/5 17/10 32
14:00
Yeovil Town v Port Vale ENG League Two
17/20 37/40 69
14:00
Kingstonian v Harlow ENG Ryman Premier Division
1/2 6/4 32
14:00
Nantwich Town v Ashton Utd ENG Northern Premier League
1/2 6/4 33
14:00
Fleetwood Town v Southend United ENG League One
31/40 1/1 73
14:00
Maidstone Utd v Gateshead ENG Conference Premiership
8/13 5/4 33
14:00
Stoke City v Chelsea ENG Premier League
8/11 11/10 105
14:00
Dumbarton v Inverness CT SCO Championship
3/5 13/10 65
14:00
East Thurrock Utd v Truro City ENG Conference South
1/2 6/4 32
14:00
Chorley v AFC Telford United ENG Conference North
8/11 21/20 32
14:00
Queens Park Rangers v Burton Albion ENG League Championship
4/6 23/20 73
14:00
Redditch Utd v Biggleswade Town ENG Southern Premier League
2/5 7/4 32
14:00
Newport County v Grimsby Town ENG League Two
7/10 11/10 69
14:00
Wingate and Finchley v Worthing FC ENG Ryman Premier Division
8/13 6/5 32
14:00
Charlton Athletic v Bury ENG League One
3/5 13/10 73
14:00
Needham Market v Enfield Town ENG Ryman Premier Division
8/15 7/5 33
14:00
Stourbridge v Lancaster City ENG Northern Premier League
3/5 5/4 32
14:00
Rochdale v Gillingham ENG League One
7/10 11/10 73
14:00
Guiseley v Dover Athletic ENG Conference Premiership
7/10 11/10 32
14:00
Everton v Bournemouth ENG Premier League
3/4 21/20 106
14:00
Rapid Vienna v Wolfsberger AC AUT Bundesliga
31/40 20/21 41
14:00
East Fife v Forfar Athletic SCO League 1
4/7 11/8 65
14:00
Clyde v Cowdenbeath SCO League 2
3/5 13/10 65
14:00
Gornik Leczna v GKS Tychy 71 POL I Liga
13/20 23/20 32
14:00
Chippenham Town v Hemel Hempstead Town ENG Conference South
9/20 13/8 32
14:00
Harrogate Town v York City ENG Conference North
40/85 31/20 32
14:00
Stockport County v North Ferriby Utd ENG Conference North
4/5 19/20 32
14:00
IF Brommapojkarna v Atvidabergs FF SWE Superettan
31/40 1/1 40
14:00
Reading v Hull City ENG League Championship
4/6 23/20 73
14:00
Kettering Town v Chesham Utd ENG Southern Premier League
1/2 29/20 32
14:00
Merthyr Town v Royston Town ENG Southern Premier League
40/85 31/20 32
14:00
Stratford Town v Gosport Borough ENG Southern Premier League
11/20 13/10 32
14:00
Barnet v Crawley Town ENG League Two
7/10 11/10 69
14:00
Rotherham v Oldham Athletic ENG League One
3/4 21/20 73
14:00
Folkestone Invicta v Hendon ENG Ryman Premier Division
8/15 7/5 33
14:00
Margate v Harrow Borough ENG Ryman Premier Division
8/15 7/5 32
14:00
Whitby v Marine ENG Northern Premier League
4/9 13/8 32
14:00
St Johnstone v Hamilton SCO Premier
5/6 1/1 72
14:00
Tranmere Rovers v Wrexham ENG Conference Premiership
1/1 31/40 32
14:00
Southampton v Manchester United ENG Premier League
17/20 20/21 105
14:00
Raith Rovers v Airdrieonians SCO League 1
31/40 1/1 64
14:00
Edinburgh City v Peterhead SCO League 2
13/20 6/5 66
14:00
Leamington v Bradford P A ENG Conference North
4/7 13/10 33
14:00
Spennymoor v Alfreton Town ENG Conference North
40/85 31/20 32
14:00
Bath City v Wealdstone ENG Conference South
1/2 6/4 33
14:00
Norwich City v Bristol City ENG League Championship
40/85 8/5 73
14:00
Sunderland v Cardiff City ENG League Championship
31/40 1/1 73
14:00
Kings Langley v Banbury United ENG Southern Premier League
40/85 31/20 32
14:00
Coventry City v Exeter City ENG League Two
7/10 11/10 69
14:00
Workington v Matlock Town ENG Northern Premier League
8/15 7/5 32
14:00
Dulwich Hamlet v Leatherhead ENG Ryman Premier Division
8/15 11/8 33
14:00
Sutton Coldfield v Buxton ENG Northern Premier League
9/20 13/8 32
14:00
Oxford Utd v Walsall ENG League One
7/10 11/10 73
14:00
Kilmarnock v Dundee SCO Premier
31/40 21/20 73
14:00
Shrewsbury Town v Blackburn Rovers ENG League One
5/6 20/21 73
14:00
Peterborough United v Wigan Athletic ENG League One
3/5 13/10 73
14:00
Aldershot Town v Leyton Orient ENG Conference Premiership
3/5 13/10 33
14:00
Chester FC v Maidenhead Utd ENG Conference Premiership
11/20 7/5 33
14:00
Manchester City v Crystal Palace ENG Premier League
23/20 7/10 103
14:00
Falkirk v Livingston SCO Championship
3/5 13/10 66
14:00
Queens Park v Ayr United SCO League 1
4/6 23/20 66
14:00
Elgin City v Montrose SCO League 2
40/85 13/8 65
14:00
Poole Town v Chelmsford City ENG Conference South
4/7 13/10 33
14:00
Boston United v Darlington ENG Conference North
9/20 13/8 32
14:00
Weston Super Mare v Dartford ENG Conference South
1/2 6/4 32
14:00
Preston North End v Millwall ENG League Championship
7/10 11/10 72
14:00
St Neots Town v Slough Town ENG Southern Premier League
40/85 31/20 32
14:00
Accrington Stanley v Cheltenham Town ENG League Two
1/2 6/4 69
14:00
Witton Albion v Rushall Olympic ENG Northern Premier League
3/5 5/4 32
14:00
Billericay v Tooting and Mitcham ENG Ryman Premier Division
8/11 21/20 32
14:00
Coalville Town v Stalybridge Celtic ENG Northern Premier League
1/2 29/20 32
14:00
Colchester v Wycombe Wanderers ENG League Two
8/13 5/4 69
14:00
Plymouth Argyle v Doncaster Rovers ENG League One
13/20 6/5 73
14:00
AC Horsens v Helsinge Fodbold DEN Superligaen
31/40 1/1 40
14:00
Boreham Wood v Ebbsfleet United ENG Conference Premiership
13/20 6/5 32
14:00
Hartlepool United v Eastleigh ENG Conference Premiership
3/4 21/20 32
14:00
Burnley v Huddersfield Town ENG Premier League
19/20 17/20 104
14:00
Dundee United v Greenock Morton SCO Championship
3/4 21/20 65
14:00
Alloa v Albion Rovers SCO League 1
8/13 5/4 66
14:00
Stirling Albion v Annan Athletic SCO League 2
8/15 29/20 65
14:15
CD Alaves v Real Madrid ESP La Liga Primera
17/20 19/20 73
14:30
Pirin Blagoevgrad v FC Vereya BUL A League
4/7 13/10 33
15:00
Estoril Praia v Desportivo Chaves POR Primeira Liga
5/6 37/40 58
15:00
SK Sigma Olomouc v Dukla Praha CZE Gambrinus Liga
4/6 23/20 32
15:00
Cercle Brugge v FC Tubize BEL Division 2
4/7 13/10 32
15:00
Partick Thistle v Hearts SCO Premier
31/40 21/20 73
15:00
BATE Borisov v Slutsksakhar Slutsk BLR Belarus Premier League
6/5 8/13 31
15:00
Bohemians 1905 v FK Jablonec CZE Gambrinus Liga
5/6 10/11 32
15:00
FK Tescoma Zlin v Slavia Prague CZE Gambrinus Liga
5/6 10/11 32
15:00
Montpellier v PSG FRA Division 1
11/10 8/11 95
15:00
Cibalia v NK Inter Zapresic CRO Division 1
9/10 5/6 32
15:15
Atromitos FC v Lamia GRE Super League
7/5 11/20 35
16:00
Vasas v Haladas HUN Hungary League
13/20 23/20 33
16:00
Sp Gijon v La Hoya Lorca ESP La Liga Segunda
37/40 4/5 17
16:00
Haugesund v Viking Stavanger NOR Tippeligaen
4/6 23/20 59
16:00
Paks v Balmazujvaros HUN Hungary League
13/20 23/20 33
16:00
Zaglebie Sosnowiec v Wigry Suwalki POL I Liga
3/4 1/1 32
16:00
Mlada Boleslav v FC Viktoria Plzen CZE Gambrinus Liga
7/10 11/10 32
16:00
Genk v KV Oostende BEL Jupiler
8/15 7/5 40
16:00
FC Copenhagen v Silkeborg IF DEN Superligaen
37/40 5/6 40
16:00
Spartak Moscow v Anzhi Makhachkala RUS Premier
9/10 5/6 15
16:00
Spal v Napoli ITA Serie A
4/5 1/1 71
16:00
Pogon Szczecin v Gornik Zabrze POL Ekstraklasa
13/20 23/20 36
16:00
Ferencvarosi TC v Diosgyori VTK HUN Hungary League
7/10 21/20 32
16:00
Granada CF v CF Cordoba ESP La Liga Segunda
3/4 1/1 17
16:00
Shakhtyor Soligorsk v FC Isloch BLR Belarus Premier League
29/10 2/9 31
16:00
Debreceni VSC v Puskas Akademia HUN Hungary League
11/20 13/10 33
16:00
Slavia Kromeriz v Hodonin CZE Div 3
1/2 29/20 14
16:15
Mezokovesdi SE v Ujpest HUN Hungary League
4/6 11/10 32
16:30
Independiente del Valle v Clan Juvenil ECU Primera A , Ecuador
9/10 5/6 32
16:30
Aston Villa v Nottingham Forest ENG League Championship
31/40 1/1 74
16:30
SK Sturm Graz v SCR Altach AUT Bundesliga
7/10 21/20 40
16:30
Fenerbahce v Besiktas TUR Super Lig
4/7 13/10 41
16:30
Willem II Tilburg v Heerenveen NED Eredivisie
11/20 7/5 59
16:30
Leicester City v Liverpool FC ENG Premier League
4/7 7/5 103
16:30
Malaga v Athletic Bilbao ESP La Liga Primera
4/5 1/1 73
16:30
LASK Linz v SV Mattersburg AUT Bundesliga
3/4 1/1 40
16:30
Borussia Dortmund v Borussia M'gladbach GER Bundesliga
1/2 8/5 74
16:30
SKN ST. Polten v Admira AUT Bundesliga
8/15 11/8 41
17:00
Slaven Belupo Koprivnica v Rijeka CRO Division 1
17/10 2/5 31
17:00
Basel v FC Zurich SWI Super League
8/13 13/10 37
17:00
Luzern v Lausanne SWI Super League
1/2 8/5 36
17:00
FC Aarau v FC Rapperswil-Jona SWI Challenge League
4/6 23/20 32
17:05
Arsenal De Sarandi v Club Atletico Temperley ARG Primera Division
21/20 8/11 40
17:15
Moreirense v Sporting Lisbon POR Primeira Liga
1/1 4/5 60
17:30
Concordia v ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ROM Divizia A
37/40 4/5 32
17:30
Panaitolikos v Panathinaikos GRE Super League
11/10 7/10 36
17:45
Heracles v Roda JC Kerkrade NED Eredivisie
11/20 7/5 58
17:45
Feyenoord v NAC Breda NED Eredivisie
20/21 5/6 58
18:00
CD Tenerife v AD Alcorcon ESP La Liga Segunda
11/8 8/15 16
18:00
Metz v Troyes FRA Division 1
8/11 11/10 72
18:00
Bordeaux v Guingamp FRA Division 1
31/40 21/20 73
18:00
KV Mechelen v St Truiden BEL Jupiler
4/6 23/20 40
18:00
Caen v Amiens SC FRA Division 1
1/1 4/5 72
18:00
Mouscron Peruwelz v Eupen BEL Jupiler
13/20 6/5 41
18:00
Olympique Lyonnais v Dijon FRA Division 1
4/6 6/5 72
18:30
Lierse v Union St Gilloise BEL Division 2
8/15 11/8 33
18:30
Videoton FC v Honved HUN Hungary League
3/5 6/5 33
18:30
Antofagasta v Union Espanola CHI Primera
31/40 20/21 36
18:30
Korona Kielce v Wisla Krakow POL Ekstraklasa
11/20 11/8 37
18:30
Waasland-Beveren v Anderlecht BEL Jupiler
4/7 13/10 40
18:45
Girona v Barcelona ESP La Liga Primera
31/40 21/20 72
18:45
Juventus v Torino ITA Serie A
7/10 23/20 72
18:45
ADO Den Haag v Sparta Rotterdam NED Eredivisie
3/5 13/10 59
19:00
Tigres FC v La Equidad COL Primera A
19/20 4/5 32
19:00
New York City v Houston Dynamo USA Major League Soccer
8/15 6/4 70
19:15
Club Atletico Chacarita Juniors v Talleres ARG Primera Division
37/40 5/6 40
19:30
Goias v Paysandu BRA Serie B - Brasileiro
20/21 4/5 32
19:30
Benfica v Pacos Ferreira POR Primeira Liga
23/20 4/6 58
19:30
Nautico PE v Internacional RS BRA Serie B - Brasileiro
6/5 8/13 32
19:30
CRB Maceio v Criciuma SC BRA Serie B - Brasileiro
4/5 19/20 32
19:30
Figueirense v ABC Natal BRA Serie B - Brasileiro
20/21 4/5 32
21:00
Universidad De Chile v Everton CD CHI Primera
7/10 21/20 36
21:00
New England Revolution v Toronto FC USA Major League Soccer
4/9 7/4 70
21:05
Velez Sarsfield v Boca Juniors ARG Primera Division
9/10 20/23 40
Sun 24 Sep
Time Match Yes No
22:00
Ceara CE v Brasil RS BRA Serie B - Brasileiro
21/20 8/11 32
22:00
Flamengo v Avai Florianopolis BRA Serie A - Brasileiro
37/40 5/6 40
23:00
Philadelphia Union v Chicago Fire USA Major League Soccer
1/2 13/8 70
23:00
Guayaquil City FC v Deportivo Macara ECU Primera A , Ecuador
31/40 20/21 32
23:00
DC United v San Jose Earthquakes USA Major League Soccer
3/5 13/10 59
23:05
Godoy Cruz v Independiente ARG Primera Division
17/20 9/10 40
23:30
Universidad De Concepcion v Curico Unido CHI Primera
4/5 37/40 36
23:30
Columbus Crew v New York Red Bulls USA Major League Soccer
40/85 17/10 70
00:00
Minnesota United v FC Dallas USA Major League Soccer
1/2 8/5 70
00:00
Santos v Atletico PR BRA Serie A - Brasileiro
20/21 4/5 40
01:30
Real Salt Lake v Seattle Sounders USA Major League Soccer
3/5 13/10 71
02:00
Herediano v Carmelita COS Primera Costa Rica
1/1 31/40 31
02:00
Vancouver Whitecaps v Colorado Rapids USA Major League Soccer
20/23 37/40 70
04:00
Mito Hollyhock v Thespa Kusatsu JAP J-2-league
5/6 10/11 40
05:00
FC Gifu v Avispa Fukuoka JAP J-2-league
3/4 1/1 40
05:00
Matsumoto Yamaga FC v Renofa Yamaguchi JAP J-2-league
8/13 6/5 40
06:00
Zweigen Kanazawa v Oita Trinita JAP J-2-league
8/11 21/20 40
06:00
Montedio Yamagata v Roasso Kumamoto JAP J-2-league
1/1 3/4 40
06:10
FC Seoul v Pohang Steelers SKR K League
13/20 6/5 37
07:00
Ehime FC v Yokohama FC JAP J-2-league
4/5 19/20 40
07:30
Changchun Yatai v Hebei CFFC CHN China Super League
8/15 11/8 77
08:00
Nagoya Grampus v Tokyo Verdy 1969 JAP J-2-league
1/2 6/4 41
09:00
Jeonbuk Hyundai Motors v Daegu SKR K League
7/10 11/10 36
10:00
Gwangju FC v Gangwon FC SKR K League
4/6 23/20 36
10:00
Espanyol v Deportivo La Coruna ESP La Liga Primera
3/4 21/20 72
10:00
V-Varen Nagasaki v JEF United Ichihara-Chiba JAP J-2-league
4/5 19/20 40
10:00
SD Huesca v Real Valladolid ESP La Liga Segunda
7/10 21/20 17
10:30
FC Utrecht v PSV Eindhoven NED Eredivisie
1/2 31/20 58
10:30
Sampdoria v AC Milan ITA Serie A
1/2 8/5 73
11:00
Ural v Ruan-Tosno RUS Premier
37/40 4/5 15
11:00
FC Fredericia v Brabrand IF DEN Division 1
13/20 6/5 37
11:00
Thisted FC v Vejle DEN Division 1
1/2 6/4 36
11:00
Sivasspor v Goztepe TUR Super Lig
3/5 13/10 41
11:00
Vendsyssel FF v Nykobing FC DEN Division 1
11/20 11/8 36
11:00
Esbjerg FB v HB Koge DEN Division 1
8/13 5/4 37
11:00
Viborg v Roskilde DEN Division 1
13/20 6/5 37
11:00
Avarta v IK Hellerup DEN Division 2
9/20 8/5 32
11:00
Kdc Karabukspor v Malatyaspor TUR Super Lig
13/20 6/5 41
11:00
FC Amager v Skive DEN Division 1
3/5 5/4 37
11:15
Motherwell v Aberdeen SCO Premier
4/6 6/5 74
11:30
FSV Union Furstenwalde v BFC Viktoria 89 GER Regionalliga Nordost
40/85 6/4 32
11:30
VFL Bochum v FC Ingolstadt 04 GER Bundesliga 2
4/6 23/20 40
11:30
ZFC Meuselwitz v BSG Chemie Leipzig GER Regionalliga Nordost
31/40